OPEL programátor aktivátora snímača TPMS EL-50448
Kód tovaru: 14458512068
- Stav: Nové
- Typ auta: Dodávky, Osobné autá
- Počet kusov: 1 ks
- Frekvencia: 315 MHz
- Prípustná maximálna rýchlosť: 250
- Účel: Vozidlá so systémom sledovania tlaku v pneumatikách
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,2 kg
- Kód výrobcu: EL-50448
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
V autách GM značiek ako Opel / Chevrolet / GMC / Cadillac / Chevy po výmene snímačov tlaku TPMS je potrebné nové snímače v aute preprogramovať . To sa dosiahne okrem iného pomocou aktivátora/budiča EL-50448, keď ho priložíte na pneumatiku na úrovni vzduchového ventilu a stlačíte tlačidlo na zariadení, do TPMS sa odošle signál tlakový senzor tak, aby posielal informácie o aktuálnom tlaku, teplote a jeho b>ID čísle. Toto číslo je jedinečné pre každý zo snímačov inštalovaných v kolesách a vďaka nemu je auto schopné priradiť daný snímač k polohe príslušného kolesa.
Postup pre preučenie nových senzorov
Pri výmene senzorov sa ich identifikačné čísla zmenia, aby auto rozpoznalo nové senzory, musí sa vykonať proces opätovného naučenia ID čísla .
- V automatickom menu hľadáme funkciu resetovania TPMS.
- Po spustení procedúry sa na displeji sa zobrazia informácie na aktiváciu snímača na ľavom prednom kolese. V niektorých vozidlách sa objaví dodatočný zvukový signál a predný ľavý blikač bude trvalo zapnutý.
- Nasaďte aktivátor na pneumatiku vo výške ventilu a stlačte tlačidlo na aktivátore. Ak snímač vyšle správny signál a ID číslo je uložené v tejto polohe, zaznie zvukový signál a blikač na prednom ľavom kolese zhasne.
- Symbol zhasne. na displeji sa zobrazia informácie o aktivácii pravého predného kolesa a ako predtým sa rozsvieti pravé predné smerové svetlo. Aktivujte senzor a prejdite na ďalšie koleso.
- Po aktivácii posledného kolieska sa ozve dvojitý zvukový signál, ktorý signalizuje správne ukončenie procedúry priradenia snímačov k autu.
Problémy s postupom priraďovania nových senzorov
Ak sa po stlačení aktivačného tlačidla nezobrazí žiadny zvukový signál a blikačka stále svieti pri aktivovanom kolese, môže to znamenať, že senzor neposlal signál do auta. V takom prípade buď snímač nefunguje, alebo je v kolese nainštalovaný nesprávny typ snímača a s daným autom nefunguje.
Konštrukcia zariadenia1. Svetelný indikátor zariadenia
2. Indikátor vybitia batérie - ak je dióda červená, batériu treba vymeniť
3. Tlačidlo ovládania zariadenia
4. Priestor pre 9V batériu
Parametre:
- napájacie napätie 9 V
- prevádzkové teplota -22°C - 85°C
- veľkosť 150 mm / 55 mm / 35 mm
Aplikácia:
- Výmena poškodeného senzora za nový,
- Výmena letné kolesá so zimnými kolesami a naopak,
- Zmena polohy kolies,
Výbava:
- EL-50448 Activator
- R9 Panasonic Battery
- Používateľ Manuál
Stav | Nové |
Typ auta | Dodávky, Osobné autá |
Počet kusov | 1 ks |
Frekvencia | 315 MHz |
Prípustná maximálna rýchlosť | 250 |
Účel | Vozidlá so systémom sledovania tlaku v pneumatikách |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,2 kg |
Kód výrobcu | EL-50448 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac