Innovacar 100% odmasťovací 4,54 l APC koncentrát
Kód tovaru: 13072602050
AKCIA -10%
DOPRAVA ZADARMO
Innovacar 100% odmasťovací 4,54 l APC koncentrát
Kód tovaru: 13072602050
221,21 €
199,09 € s DPH
Skladom > 5 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Kapacita balenia: 4540 ml
- Hmotnosť produktu s obalom: 4,8 kg
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Innovacar 100% odmasťovací 4,54 l APC univerzálny čistič
✅ Innovacar 100% odmasťovací 4,54 l APC univerzálny čistič
- Perfektné vhodné na odstraňovanie hmyzu, čistenie motorového priestoru, ráfikov a pneumatík, ako aj gumových a plastových koberčekov. Osviežuje povrchy a má antistatický účinok.
- Univerzálne, multifunkčné vďaka kombinácii dvoch vlastností : po prvé, kombinuje chelatačný efekt s hĺbkovým čistením ráfikov a kovových usadenín; po druhé, koloidné zloženie pozostávajúce z hydrofóbnych a hydrofilných molekúl, ktoré pomáha prenikať a čistiť oleje a tuky, bez použitia agresívnych látok.
- Koncentrovaný: aj malé množstvo produktu dokáže odmastiť a vyčistiť tým, že rozloží nečistoty a zabráni tvorbe stôp.
- Bezpečné a efektívne: jeho zloženie je ideálne pre všetky automobilové povrchy, ako sú karoséria, ráfiky, motor, interiéry a tvrdé plasty, aj vďaka použitiu povrchovo aktívnych látok rastlinného pôvodu a neprítomnosti hydroxidu sodného, fosforu, EDTA a NTA. Neprítomnosť posledne menovaného ho robí šetrným aj k vzácnym materiálom.
- Antistatický a protiprachový: bojuje proti prachu a jeho následnému hromadeniu.
- Konečný vizuálny výsledok: zachováva pôvodnú povrchovú úpravu ošetreného povrchu bez mastenia.
- Pomalé vyparovanie = dlhší účinok: pomalé vyparovanie predlžuje trvanie odmasťovacieho kroku , čím sa predlžuje dostupný pracovný čas na povrchoch a znižuje sa možnosť vzniku zvyškov v dôsledku náhleho vysychania.
✅ Kapacita: 4,54L
➡️ Priemerná spotreba produktu:
- Na čistenie ráfikov/pneumatiky, motora a vnútorných tvrdých povrchov je odporúčané riedenie 1:2 až 1:3; tj použite 330 ml až 250 ml produktu a zvyšok naplňte vodou (670 ml – 750 ml), aby ste získali 1 l roztoku pripraveného na použitie.
- Pri použití ako predpieranie b>: pri použití s ručnou penovou pištoľou alebo vedrom na predumývanie je odporúčané riedenie od 1:20 do 1:30, t.j. použite 50 ml až 30 ml prípravku a zvyšok doplňte vodou ( 950 ml - 970 ml) na získanie 1 l roztoku pripraveného na použitie.
- Na aplikáciu penovou dýzou alebo penovou pištoľou: odporúčané riedenie je od neriedený až 1:2; použite 350 ml produktu a zvyšok doplňte vodou (650 ml)na získanie 1 l roztoku pripraveného na použitie. Pri dávkovaní môže byť skutočné konečné riedenie približne 1:15 až 1:45.
- Na bežné čistenie plastov: odporúčané riedenie je 1:10 do 1:20 , t.j. použite od 90 ml do 50 ml produktu a zvyšok doplňte vodou (910 ml - 950 ml)na získanie 1 l roztoku pripraveného na použitie.
- Urobte na bežné čistenie tkanín: odporúčané riedenie je od 1:5 do 1:40, t.j. použite 150 ml až 25 ml prípravku a zvyšok doplňte vody (830 ml – 975 ml) na získanie 1 l roztoku pripraveného na použitie.
Stav | Nové |
Kapacita balenia | 4540 ml |
Hmotnosť produktu s obalom | 4,8 kg |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Terézia estocakova
Veľmi spokojna
Marcela D
Objednávala som študentskú stoličku do izby a som veľmi spokojná s nákupom. Stolicka je krásna a nákup bol bezproblémový a dodanie rýchle. Dakujem.
Ján Tóth
Veĺmi spokojný.
Ďakujem.
Ďakujem.
v d
super
Andrea
Veľmi spokojná, všetko vybavené rýchlo (aj reklamácia).
Lýdia Zigova
Som spokojná.Odporucam
Jarmila Uhrincová
led svetlá do spálne.
Roland Mikos
Vyborny obchod
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Ján Tóth
Veĺmi spokojný.
Ďakujem.
Ďakujem.
Beata Nadasdiova
Spokojna
Štefan Kajla
OK.
Cyril Kubiš
OK
Zobraziť viac