Podložka pod gramofón Pro-Ject CORK & RUBBER IT 3M
Kód tovaru: 11974823459
Podložka pod gramofón Pro-Ject CORK & RUBBER IT 3M
Kód tovaru: 11974823459
- Stav: Nové
- Značka: Pro-Ject
- Model: CORK & GUMBER IT 3MM
- Vyrobené z materiálu: Iné (guma + korok)
- Priemer: 30 cm
- Kód výrobcu: CORK & GUMBER IT 3MM
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Originálna firemná podložka Pro-Ject Cork & Rubber, ktorá slúži ako pevný základ pre dosku. - alternatívna podložka zlepšuje zvukové vlastnosti - nahrádza plstené podložky - potláča rezonancie - znižuje statickú a prachovú interferenciu - pasuje na všetky gramofóny - dokonale ladí s Pro-Ject Clamp it
Vlastnosti podložiek na gramofóny vždy vzbudzovali diskusie o ich vplyve na zvuk. Bežné plstené podložky majú napriek výhodám jemného kontaktu s povrchom platne problém so zachytávaním prachu a jeho „prenesením“ na vinyl. Gumové rohože zase izolujú vinyl, čo spôsobuje charakteristické „cvakanie“ statických nábojov počas prehrávania.
Dobrým návrhom je korkovo-gumová podložka. Oveľa lepšie tlmí rezonancie, nezbiera prach ako plstená podložka a má rozhodne lepšie antistatické vlastnosti ako gumená podložka. Vďaka týmto vlastnostiam to môže byť prvý (a najlacnejší) spôsob, ako zlepšiť kvalitu zvuku.
- chráni pred statickým nábojom
- znižuje rušenie a praskanie
Oddelenie kritických častí gramofónu je dôležitou záležitosťou pre dosiahnutie najlepšieho zvukového výsledku. Kľúčovým problémom je oddelenie samotnej vinylovej platne od taniera. Gramofónové kazety sú mimoriadne citlivé a sú schopné zachytiť všetky nežiaduce interakcie medzi platňou a povrchom platne.
Bežné plstené podložky majú veľmi slabé antistatické vlastnosti, priťahujú prach, ktorý sa prenáša na platňu. Často sú príliš tenké na to, aby účinne akusticky ovládali tanier, najmä ak je vyrobený z kovu.
Na druhej strane hrubé gumené podložky opäť príliš izolujú disk od taniera. Vďaka tomu je disk náchylný na akumuláciu statickej elektriny, čo môže spôsobiť skreslenie a praskanie počas prehrávania.
Ako už názov napovedá – Cork & Rubber používa starostlivo vybranú zmes korku a gumy. Guma poskytuje najlepšiu akustickú kontrolu, zatiaľ čo korok si zachováva antistatické vlastnosti.
Priemer: 30 cm
Hrúbka: 1 mm
Stav | Nové |
Značka | Pro-Ject |
Model | CORK & GUMBER IT 3MM |
Vyrobené z materiálu | Iné (guma + korok) |
Priemer | 30 cm |
Kód výrobcu | CORK & GUMBER IT 3MM |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac