hoco U90 LED magnetický kábel iPhone iPad 2A 1M
Kód tovaru: 9937644401
hoco U90 LED magnetický kábel iPhone iPad 2A 1M
Kód tovaru: 9937644401
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 204OYEHVAQXW
- Farba: Červená
- Značka: Hoco
- Dĺžka kábla: 1 m
- Konštrukcia: Magnetický hrot
- Konektory: USB - Apple Lightning
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,055 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
PRÉMIOVÉ PRÍSLUŠENSTVO a ELEKTRONIKA
Spoločnosť HOCO. TECHNOLOGY (HK) CO., LTD. od založenia značky „hoco“ v roku 2009. dodnes pôsobí pod touto značkou, ktorá sa na dlhé roky stala svetoznámou značkou príslušenstva pre mobilné telefóny a spotrebnú elektroniku.
Sídlo spoločnosti sa nachádza v Longhua New District, Shenzhen, Čína. Spoločnosť vybavila a zmodernizovala svoje kancelárie na kancelárie triedy 5A a investovala do moderných skladových a logistických systémov. Ako hlavná značka spoločnosti "hoco." vyvinula sieť svojich zástupcov vo viac ako 50 krajinách po celom svete a jej sortiment sa rozšíril z tradičných ochranných puzdier alebo ochranných fólií na mobilné telefóny o nástenné a autonabíjačky, power banky, audio produkty, video produkty, držiaky na mobily do auta zariadenia, malé vybavenie domácnosti, produkty pre inteligentnú domácnosť, outdoorové a športové produkty, počítače, tašky na výuku, detské vzdelávacie produkty atď.
Zameriavame sa na multižánrové produkty, cieľom spoločnosti je aj budovanie značky ako reťazec maloobchodných predajní privátnych značiek, ktoré predávajú najmä hoco príslušenstvo a spotrebnú elektroniku. Zameriavame sa predovšetkým na kvalitu a najviac času a energie venujeme budovaniu jednoduchých, praktických a viacfarebných produktov s mladým štýlom.
Značka sa bude aj naďalej zameriavať na kvalitu vyrábaných produktov a bude sa snažiť budovať globálna spotrebiteľská značka.
Kábel USB do Lightning „U90 Geniálny streamer“ na nabíjaniePopis produktu:
hoco. U90 Geniálny streamer je magnetický kábel s okrúhlym hrotom s celkovou dĺžkou 1 m, výstupným napätím maximálne 2A, s hliníkovými hrotmi a konektormi, ako aj dodatočným efektom svetelného lúča s LED diódami v troch farby, určené na nabíjanie zariadení Apple vybavených konektorom Lightning.
Úžasné svetelné efekty
- Pri nabíjaní sa vytvorí trojfarebný streamer efekt sa objaví na kábli. Svetelný zdroj je odosielaný z USB konca a prenášaný cez optický kábel. Nízka spotreba energie znamená väčšiu úsporu energie.
Jednoduchá obsluha, vysoký výkon
- Kábel s maximálnym výkonom 2A, vybavený so samostatným magnetickým konektorom s neodymovým magnetom možno ovládať jednou rukou, automatickou adsorpciou a úchopom, čo je pohodlné a jednoduché.
Účinok prispôsobený podmienkam
- Efekt streamera priamo súvisí s nabíjacím prúdom, čo znamená, že ak je prúd veľký, rýchlosť streamera je tiež vysoká a ak je prúd malý, streamer rýchlosť je nízka.
ŠPECIFIKÁCIE PRODUKTU:
- Výrobca: hoco.
- Model: U90 Geniálny streamer
- Materiál: hliník + vstrekovaný TPE + priehľadné PVC
- Farba: ČERVENÁ [ Červená]
- Prúd: 2A[maximum]
- Funkcie: nabíjanie mobilných zariadení
- Dĺžka: 1 m
- Hmotnosť produktu: 28 g
- Kompatibilita: 99 % mobilných zariadení Apple s konektor Lightning, ako napríklad iPhone 5 / 5s / 5c / SE / 6 / 6s / 6s Plus / 7 / 8 / X / / Xr / Xs / Max / 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / 12 / 12 Pro / 12 Pro max / 12 mini / SE 2020 iPad / iPod
VÝROBCA NIE JE ZODPOVEDNÁ ZA KOMPATIBILITU KÁBLA SO ZARIADENÍM APPLE PO AKTUALIZÁCII SOFTVÉRU NA NOVŠÍ SOFTVÉR.
ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU POCHÁDZA OD VÝROBCU.
SÚPRAVA OBSAHUJE:
- hoco magnetický kábel. U90 Geniálny streamer
- balenie
DOSTUPNÉ FARBY:
- Dostupnosť farieb je najlepšie potvrdiť telefonicky alebo e-mailom pred nákupom.
- Výber farby by sa mal vykonať pri finalizácii nákupu, výberom farebného variantu v hornej časti stránky v rámci aukcie s viacerými variantmi
- The farba v tejto ponuke je uvedená v špecifikácii produktu.
GALÉRIA PRODUKTU:
VŠETKY PRÁVA NA POPIS A V ŇOM OBSAŽENÉ FOTOGRAFIE MÁ VLASTNÍK ÚČTU A VÝROBCA PRODUKTOV UVEDENÉHO VYŠŠIE.
KOPÍROVANIE POPISU PRODUKTU A FOTOGRAFIÍ – ZAKÁZANÉ.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 204OYEHVAQXW |
Farba | Červená |
Značka | Hoco |
Dĺžka kábla | 1 m |
Konštrukcia | Magnetický hrot |
Konektory | USB - Apple Lightning |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,055 kg |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
- dlhšia doba dodania
Zobraziť viac