ApaCare Repair Gel Intenzívna rekonštrukcia zubnej skloviny
Kód tovaru: 9485081931
ApaCare Repair Gel Intenzívna rekonštrukcia zubnej skloviny
Kód tovaru: 9485081931
- Značka: ApaCare
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Kapacita: 30 ml
- Váha: 0,3 g
- Ďalšie vlastnosti: Bez fluoridu, S hydroxyapatitom, Gél
- Podľa určenia: Precitlivenosť, Ochrana skloviny, Zubný kaz, Odfarbenie, Bielenie, Posilňovanie
- Stav balenia: Originál
- Stav: Nové
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Gél na intenzívnu rekonštrukciu skloviny
Objem: 30 ml
Bez fluóru
Všetky produkty patriace do systému ApaCare obsahujú tekutú sklovinu (nanohydroxyapatit), ktorá optimálne chráni zuby a ďasná pred zubným kazom a parodontózou. Systém ApaCare vám umožňuje obnoviť drobné poškodenia skloviny, utesňuje sklovinu, znižuje precitlivenosť a pomáha znovu získať prirodzenú farbu a lesk zubov.
Zubný remineralizačný gél sa odporúča pre ľudí s precitlivenosťou zubov a obnaženým dentínom v oblasti krčka maternice, silným hromadením povlaku a suchom v ústach
1% obsiahnutý v koncentrácii
gel
Gél neobsahuje fluorid a možno ho používať u detí od veku 6 mesiacov. raz alebo dvakrát denne<po bežnom čistení zubov. Malé množstvo prípravku sa nanáša štetcom alebo prstom na všetky povrchy zubov. Po aplikácii prípravku si nevyplachujte ústa.
Prípravok neobsahuje abrazívne látky (RDA10)
ApaCare využíva tri mechanizmy účinku:
- Opravuje poškodenú (oslabenú) sklovinu, vyhladzuje ju a rozjasňuje zuby do prirodzenej farby. ApaCare podporuje prirodzené "regenerovanie iónov vápnika", ktoré sú obsiahnuté v stimulácii. karyóznych lézií (najmä v počiatočnej fáze - biele škvrny). Pravidelné používanie vedie k viditeľnému rozjasneniu zubov.
- Znižuje precitlivenosť zubov. Utesňuje (blokuje) obnažený dentín na povrchu zubných krčkov a účinne znižuje ich precitlivenosť.
- Chráni pred usadzovaním bakteriálneho plakuvytvorením akejsi „ochrannej vrstvy zubnej skloviny, ktorá sa nazýva „naliquid“ na povrchu zubov. Baktérie a farbivá sa nedokážu napojiť na povrch skloviny, čo znamená, že ich priľnavosť k povrchu zuba je znížená.
Zloženie: Aqua, Hydroxyapatit, Xylitol, Propylene Glycol, Silica, Cl 77891, Aróma, Extrakt z Chondrus Crispus, Sodná soľ limonádu, Lilaccharin, Sodík
Značka | ApaCare |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Kapacita | 30 ml |
Váha | 0,3 g |
Ďalšie vlastnosti | Bez fluoridu, S hydroxyapatitom, Gél |
Podľa určenia | Precitlivenosť, Ochrana skloviny, Zubný kaz, Odfarbenie, Bielenie, Posilňovanie |
Stav balenia | Originál |
Stav | Nové |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
- dlhšia doba dodania
Zobraziť viac