Inzeráty 10 ks. lapač lepidla na mole + Zadarmo
Kód tovaru: 6771677149
Inzeráty 10 ks. lapač lepidla na mole + Zadarmo
Kód tovaru: 6771677149
- Stav: Nové
- Výrobca: Killgerm
- Druh: Lepšie
- Aplikácia proti: Molom
- Kód výrobcu: Pasce na mole lepkavé 10 kusov
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,08 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Sada 10 tyčiniek + 2 monitorovacie stanice
Najlepšie pasce na mole AFAF Demi Diamond sú lepiace vložky na monitorovanie hmyzu určeného na použitie v miestnostiach, kde sú problémom mole na odeve (mole na odeve) - Tineola bisselliella.
AF Demi Diamond lepiace pasce na mole na odeve b> b> sú odporúčané odborníkmi. Jedným kusom lepiacej tyčinky môžete chytiť niekoľko molí.
Lepiace tyčinky obsahujú atraktant, ktorý napodobňuje prírodný feromón, ktorý moly priťahuje.
Odporúča sa všade tam, kde chceme vyriešiť problém s hmyzom bez použitia chemikálií.
AF Demi Diamond vynikajúco funguje v obchodoch s odevmi, butikoch, závodoch odevného priemyslu a byty.
Aukcia je určená na sadu 10 pascí na molice s dvomi pascami na umiestnenie lepiacich vložiek.
Výhody pasce na mole AF Demi Diamond- Trojuholníkové výrezy v pasci umožňujú ľahkú a rýchlu kontrolu stavu pasce a počtu uviaznutého hmyzu
- Výmena lepiacej vložky je veľmi rýchla a jednoduchá
- Na použitie ako monitorovací nástroj a na elimináciu molí na odeve
Po zložení plastového krytu (dva kusy v súprave) stačí vložiť lepiacu vložku dovnútra (vložka má ochranný papier, ktorý je potrebné odlepiť). Potom by mala byť pasca umiestnená na mieste, kde je potenciálna hrozba molov na odevoch, napr. v šatníku alebo šatníku.
Atraktantom v týchto lepkavých vložkách je feromónový imitátor; na uvoľnenie látky sa používa rovnaká technológia ako v prípade lepiacich podložiek proti lezúcemu hmyzu.
Zložité lákacie tablety sú zbytočné.
Základné výhody oproti konkurencii- Produkt bez zápachu, neobsahuje insekticídy a iné chemikálie
- Vysoká účinnosť - až tucet približne jedincov na jednu pascu
- Veľký prevádzkový dosah - jedna pasca ochráni približne 50 m2 plochy.
- Atraktantom v týchto lepkavých vložkách je feromónový imitátor; na uvoľnenie látky sa používa rovnaká technológia ako v prípade lepiacich podložiek proti lezúcemu hmyzu. Komplikované návnadové tablety sa stanú nepotrebnými.
Balenie obsahuje
- 10 tyčiniek proti moliam
- 2 plastové stanice na umiestnenie nálepiek
Výrobca: Killgerm
V tejto aukcii kupujete súpravu repelentov proti moliam. Tyčinky na hubenie potravinových molí sú dostupné na našich ďalších aukciách.
Dodatočné informácie:
Na našich ďalších aukciách nájdete tyčinky Demi Diamond v sadách po 100 kusov alebo jednotlivo. V našom obchode si môžete zakúpiť aj ďalšie pasce a pasce na potravinové mole Demi Diamond.
Stav | Nové |
Výrobca | Killgerm |
Druh | Lepšie |
Aplikácia proti | Molom |
Kód výrobcu | Pasce na mole lepkavé 10 kusov |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,08 kg |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Odporúčam.
Ďakujem)))
Zobraziť viac