Farba na strechu Papa Tekutá na plechové škridly ŠEDÁ 4 kg JURGA
Kód tovaru: 16600762947
Farba na strechu Papa Tekutá na plechové škridly ŠEDÁ 4 kg JURGA
Kód tovaru: 16600762947
- Stav: Nové
- Druh: Akryl
- Účel: Na betón, Na drevo, Na kameň, Na kov
- Značka: Jurga
- Aplikácia: Pre exteriér
- Kód výrobcu: 2802
- Funkcie: Dekoratívne, Ochranné, Renovácia, Vodeodolný
- Výkon: 3,5 M²/l
- Efekt: Polo-lesk
- Spôsob aplikácie: Rozprašovanie / nástrek, Štetec, Valček
- Balenie: Vedro
- Počet vrstiev: 2
- Doba schnutia: 3 h
- Tenšie: Voda – neodporúčame riediť
- Farba: Sivá
- Farba výrobcu: 2802
- Kapacita: 4 l
- Hmotnosť produktu s obalom: 4,06 kg
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Jurga Tekutá plsť – inovatívny stavebný produkt, ideálny na účinné utesnenie a ochranu rôzne povrchy. Vďaka flexibilnému zloženiu sa dá ľahko aplikovať na ploché strechy, terasy, balkóny, základy a vonkajšie steny.
Jurga tekutá plsť poskytuje trvalú ochranu proti vlhkosti, dažďu a iným poveternostným faktorom , vytvára vodotesný náter, ktorý predlžuje životnosť povrchu a chráni ho pred poškodením. Ide o efektívne riešenie, ktoré umožňuje profesionálne a jednoduché tesniace práce, zaisťujúce dlhotrvajúce výsledky.
Farba "Tekutá plsť" má veľmi dobré krycie vlastnosti, vysoká elasticita a po zaschnutí vytvára náter odolný voči vode, mrazu a UV žiareniu. Prípravok sa ľahko aplikuje, rýchloschne, neobsahuje rozpúšťadlá.
Aplikácia
Výrobok s dekoratívnymi a ochrannými vlastnosťami, určené na renováciu povrchu. Je perfektná na utesnenie striech, stien, vonkajších stien, prístreškov a prvkov záhradnej architektúry.
Tekutá plsť od Jurga sa široko používa na rôzne typy povrchov:
▶️betón, omietka , drevo
▶️strešná plsť, guma, bitúmenové nátery
▶️trapézový a pozinkovaný plech,
▶️eternit, trávniky
▶️ plechové strešné škridly cementové a keramické
Je možné ho použiť v bytovej aj priemyselnej výstavbe. Produkt Jurga je vďaka svojej všestrannosti ideálnym riešením pre novostavby aj renovácie existujúcich povrchov
Výhody produktu:
▶️Veľmi dobré krycie vlastnosti
p>
▶️Všestranné využitie - môžete maľovať prvky s rôznou štruktúrou
▶️Jeden z mála produktov, ktoré pokrývajú pozinkovaný plech
▶️Vytvára ochranný hydrofóbny povlak
Aplikácie na povrchy
Tekutá strešná lepenka Jurga má vynikajúcu priľnavosť k rôznym povrchom vrátane: betónu, omietky, strešnej lepenky, trapézového plechu, eternitu, plechové škridly, cementové a keramické škridly, bitúmenové nátery, drevo, pozinkovaný plech, trávniky
Náter má veľmi dobré krycie vlastnosti, vysokú elasticitu a po zaschnutí vytvára náter odolný voči vode, mrazom a UV žiarením. Produkt sa ľahko aplikuje, rýchlo schne, neobsahuje rozpúšťadlá.
Farebná paleta
''Jurga papa liquid'' sa vyznačuje široká škála až 6 farieb, to vám umožňuje prispôsobiť konečný vzhľad povrchu individuálnym estetickým preferenciám.
✳️ sivá (EAN 5902802196422)
✳️ antracitová (EAN 5902802196385)
✳️ čierna (EAN 5902802196217)
✳️ biela (EAN 5902802196477)
✳) 819
✳️028>EAN✳️ tehlovo červená (EAN 5902802196446)
POZNÁMKA: Iné farby sú dostupné v našich ďalších aukciách. Kliknite na "Ďalšie položky predajcu" a zadajte ean kód priradený danej farbe
Ako maľovať
▶️ Natieraný povrch by mal byť vyzretý, suchý, čistý, pevný, stabilný, rovný, bez prachu a mastnoty.
▶️Farbu nanášajte štetcom, valčekom alebo spôsob striekania (Ø trysky min. 3mm, odporúčaný tlak 5 bar).
▶️Nanášajte minimálne 2 vrstvy po zaschnutí predchádzajúcej vrstvy.
▶️Úplné vytvrdnutie hotový náter - 12-24 hodín (v závislosti od vonkajších podmienok Nižšia teplota a zvýšená vlhkosť vzduchu predlžujú dobu schnutia.
Spotreba
Na jeden). vrstva 0,4-0,8 kg na 1 m² spotreba závisí od kvality podkladu, spôsobu aplikácie a systémového riešenia Pre dosiahnutie jednotnej farby je potrebné pred použitím zmiešať produkty z rôznych výrobných šarží.
Poľský výrobok
"Tekutá plsť" je výrobok vyrobený výhradne v Poľsku. Miestna výroba nám umožňuje udržiavať vysoké štandardy kvality a kontrolu nad výrobným procesom. Výberom poľského produktu podporujete domácu ekonomiku a podporujete inovácie domácich firiem, ktoré hodnotným spôsobom prispievajú k rozvoju stavebného priemyslu.
Prečo sa oplatí vybrať si tento produkt
Prečo sa oplatí vybrať si tento produkt
b>
✅JURGA je poľský výrobca s uznávanou reputáciou na trhu
✅Veľmi vysoká kvalita ponúkaného produktu
✅Vysoká účinnosť ponúkaného produktu produkt
✅Potvrdené, pozitívne názory zákazníkov
Nemusíte sa teda obávať, máte dočinenia s overeným, veľmi kvalitným produktom. Skúste to a zanechajte svoj názor.
Stav | Nové |
Druh | Akryl |
Účel | Na betón, Na drevo, Na kameň, Na kov |
Značka | Jurga |
Aplikácia | Pre exteriér |
Kód výrobcu | 2802 |
Funkcie | Dekoratívne, Ochranné, Renovácia, Vodeodolný |
Výkon | 3,5 M²/l |
Efekt | Polo-lesk |
Spôsob aplikácie | Rozprašovanie / nástrek, Štetec, Valček |
Balenie | Vedro |
Počet vrstiev | 2 |
Doba schnutia | 3 h |
Tenšie | Voda – neodporúčame riediť |
Farba | Sivá |
Farba výrobcu | 2802 |
Kapacita | 4 l |
Hmotnosť produktu s obalom | 4,06 kg |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac