Zimné sane Enchantimals GJX31
Kód tovaru: 16118018191
Zimné sane Enchantimals GJX31
Kód tovaru: 16118018191
- Stav: Nové
- Vek dieťaťa: 4 roky +
- Značka: Enchantimals
- Hrdina/ka: Enchantimals
- Séria: 1
- Vyrobené z materiálu: Plast
- Efekty: Nevyplnené
- Súčasti súpravy: Bábika, Fox, Sane
- Batérie: Nezahŕňa
- Dominantná farba: Viacfarebná
- Certifikáty a schválenia: CE
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,15 kg
- Kód výrobcu: GJX31
- Názov: ENCHANTIMALS
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Enchantimals Winter Sleigh GJX31. Nechajte sa vziať na rozprávkové dobrodružstvo do sveta Enchantimals. Každá sada obsahuje vozidlo a exkluzívnu bábiku Enchantimals a jej kamaráta. A sú tu menšie, tematicky vybrané prvky, ktoré obohatia každú hru. Na výber okrem iného: Bábika Enchantimals Felicity Fox so saňami a Danessa Deer s trojkolkou. 15-centimetrové bábiky Enchantimals v súpravách majú charakteristické, ladiace účesy a tváre odkazujúce na ich milovaných miláčikov, ako aj farebné oblečenie s kvetinovými vzormi a topánky. Bábiky sú podobné ich domácim miláčikom – takéto sladké detaily majú spoločné. Tieto súpravy hračiek sú pripravené vyraziť za dobrodružstvom. Deti budú milovať objavovanie zázrakov prírody a sveta, kde nám záleží na tom, čo máme radi. Zbierajte všetky bábiky Enchantimals a doplnky, aby ste mohli postaviť svet Enchantimals a rozprávať svoje vlastné očarujúce príbehy. Sada obsahuje bábiku Enchantimals, ktorá nosí oblečenie a doplnky, zvieratko, vozidlo a tematicky vybrané menšie prvky. Predáva sa samostatne, v závislosti od dostupnosti. Farby a ozdobné prvky sa môžu líšiť.
Vlastnosti produktu:
Deti vstúpia do očarujúceho sveta Enchantimals s bábikou Felicity Fox , líška Flick a táto nádherná hracia súprava s rozprávkovými saňami
- Sane majú kvetinovú výzdobu a priestor pre 2 osoby - pre Felicity Fox a jej miláčika. Bábika má ohybné kolená, takže môže pohodlne sedieť
- Súprava obsahuje šálky na horúce kakao a petrolejovú lampu, ideálna na nočné jazdy
- Bábika Feliciti je oblečená v krásnom vzorovanom overale a zimná čiapočka vo farbe líščieho chvosta Celok dopĺňajú rozkošné ružové snehule.
- Bábika je podobná svojmu miláčikovi - zdieľajú rovnaké sladké detaily
- Deti budú milovať pretváranie nezvyčajných príbehov a objavovanie sveta, kde sa staráme o to, čo milujeme.
- Tieto súpravy hračiek sú pripravené vydať sa smerom k dobrodružstvu.
Rozmery balenia: 28 x 22 x 7,5 cm.
Stav | Nové |
Vek dieťaťa | 4 roky + |
Značka | Enchantimals |
Hrdina/ka | Enchantimals |
Séria | 1 |
Vyrobené z materiálu | Plast |
Efekty | Nevyplnené |
Súčasti súpravy | Bábika, Fox, Sane |
Batérie | Nezahŕňa |
Dominantná farba | Viacfarebná |
Certifikáty a schválenia | CE |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,15 kg |
Kód výrobcu | GJX31 |
Názov | ENCHANTIMALS |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
chýba platba kartou
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
chýba platba kartou
Zobraziť viac