AKCIA -28%
DOPRAVA ZADARMO
COLOURLOCK súprava na impregnáciu Alcantara
Kód tovaru: 15732418281
70,65 €
50,87 € s DPH
Skladom > 5 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Výrobca: Colourlock
- Katalógové číslo výrobcu: ALC
- Kapacita balenia: 350 ml
- Druh: Čistenie pleti
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
ColourLock Professional Set na čistenie a impregnáciu Alcantary
Zloženie sady:
- Čistiaci prostriedok na Alcantaru a tkaniny (200 ml) - je prípravok, ktorý dôkladne čistí a zlepšuje vzhľad Alcantary používanej v nábytku, autočalúnení, kobercoch a kobercoch. Materiály ako Alcantara alebo Amaretta sú ultra-mikrovláknové materiály (syntetické materiály), ktoré vyzerajú ako koža. Vzhľad a dojem sú prakticky identické so surovou kožou. Tieto druhy materiálov je vhodné pravidelne vysávať a utierať vlhkou handričkou. V prípade škvŕn a bežnej špiny použite čistič COLOURLOCK Alcantara.
- Impregnácia na tkaniny a Alcantara (200 ml) - prípravok, ktorý chráni Alcantaru a tkaniny pred zafarbením. Impregnácie sú určené na vytvorenie hydrofóbneho povrchu, ktorý je odolný voči vode. Impregnácia nemá žiadne ošetrujúce vlastnosti. Dá sa použiť na oblečenie, obuv, čalúnenie, kabelky a pod. 200 ml impregnácie stačí na niekoľkonásobnú impregnáciu napr. nábytkovej zostavy. V niektorých prípadoch, ak je pokožka veľmi suchá a čalúnenie nebolo dlhodobo ošetrované, je potrebné použiť väčšie množstvo prípravku. Najmä v prípade topánok a nábytkových sedadiel sa impregnácia rýchlejšie míňa a treba ju nanášať častejšie.
- Profesionálna kefka na čistenie kože
- Špongiový aplikátor
- Jemné mikrovlákno
- Sticken
Ako používať:
- Pred čistením je potrebné povrch Alcantara dôkladne povysávať. Pred použitím fľaštičku s čistiacim prostriedkom pretrepte. Odporúča sa produkt najskôr vyskúšať na menej viditeľnom mieste. Naneste penu z fľaše na Alcantaru. Čistite povrch materiálu krúživými pohybmi od švu k švu pomocou koženej kefy, ktorá je súčasťou súpravy. V prípade potreby operáciu zopakujte. Zvyšky produktu utrite vlhkou handričkou. Po očistení (keď je Alcantara ešte vlhká) ju prečešte čistou kefou Colourlock jedným smerom. Po zaschnutí ochráňte materiál impregnáciou látky.
- Na čistý a suchý povrch naneste tenkú a rovnomernú vrstvu impregnácie zo vzdialenosti cca 40 cm. Nechajte impregnáciu zaschnúť. Povrchy vystavené silnému opotrebovaniu treba po zaschnutí opäť nastriekať. Po vyčistení alebo umytí by mal byť povrch opäť impregnovaný. Prostriedok by sa mal používať v súlade s pokynmi na obale.
Stav | Nové |
Výrobca | Colourlock |
Katalógové číslo výrobcu | ALC |
Kapacita balenia | 350 ml |
Druh | Čistenie pleti |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Miloš Petranič
Super
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
Tamás Tóth
Super obchod
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Miroslav Goldberger
Veľmi spokojný aj s cenou a dodaním.
Ivan Bartoš
Veľmi spokojný, dobrá cena a rýchle dodanie.
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
Ivan H
Všeobecná spokojnosť.
Pavol H
Promptné vybavenie objednávky, super cena; ďakujem
Miroslav Goldberger
Veľmi spokojný aj s cenou a dodaním.
Zobraziť viac