JEDOVÝ PRÁŠOK MRAVCE JEDOVÉ BOJE V CELÝCH KÓNIÁCH CYPERMETHRIN 1KG
Kód tovaru: 15287578766
JEDOVÝ PRÁŠOK MRAVCE JEDOVÉ BOJE V CELÝCH KÓNIÁCH CYPERMETHRIN 1KG
Kód tovaru: 15287578766
- Stav: Nové
- Výrobca: Garden Lab
- Druh: Prášok
- Aplikácia proti: Mravce
- Kód výrobcu: Bioires Jed na mravce
- Hmotnosť produktu s obalom: 1 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Máte problém s mravcami? Chcete sa ich z domova zbaviť? Prišli ste na perfektné miesto! Na pomoc prichádza jed na mravce Hormigas.
Hormigas je prípravok vo forme jedu pripraveného na použitie, určený na boj proti záhradným mravcom v miestnostiach a ich blízkom okolí, napr , balkóny, altánky , na cestičkách, príjazdových cestách atď.
Mravce, ktoré priťahuje atraktívna návnada, vezmú prášok a potom ho prenesú do hniezda, čím zničia celú kolóniu vrátane kráľovnej.
Produkt je prašný prášok na použitie v štrbinách a trhlinách proti lezúcemu hmyzu.
Bojuje s dospelými mravcami – mravcom obyčajným (Lasius niger)
Hlavný produkt. Vlastnosti:
✅ Účinná kontrola mravcov: Špeciálne vybraná potravinová návnada priťahuje mravce, čím zaisťuje účinnú a efektívnu kontrolu nad kolóniou.
✅ Dvojfázová receptúra: Produkt je možné použiť ako prášok na posypanie hniezd alebo cestičiek, ako aj ako tekutinu po rozpustení vo vode, čo zvyšuje flexibilitu použitia.
✅ Jednoduché použitie: Stačí posypať asi 8 g prášku na hniezdo alebo migračnú dráhu hmyzu, aby ste zlikvidovali kolóniu.
✅ Pôsobí na mieste aplikácie: Koncentrované zloženie pôsobí priamo v mieste aplikácie, čím eliminuje mravce v ich hniezdach.
Ako používať:
Manuálna aplikácia - Produkt by sa mal aplikovať len na obmedzené plochy, na povrchoch, ktoré nie sú pravidelne čistené, napr. za alebo pod chladničkou, pod kuchynským drezom, pod rúrou alebo ohrievačom vody, vo všetkých trhlinách a štrbinách, ktoré môžu poskytnúť úkryt pre mravce.
Produkt by mal byť. aplikuje sa pomocou špeciálnej nádoby vybavenej rozmetadlom alebo profesionálnym kropením.
Produkt je pripravený na použitie. Aplikačná dávka: 8g/m2
Použite maximálne 2 aplikácie ročne
Špecifikácia
Účinná látka:
- cypermetrín (0,263g/100g)
Toxický pre vodné organizmy, spôsobujúci dlhodobé účinky.
Balenie : 1 kg
Stav | Nové |
Výrobca | Garden Lab |
Druh | Prášok |
Aplikácia proti | Mravce |
Kód výrobcu | Bioires Jed na mravce |
Hmotnosť produktu s obalom | 1 kg |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac