Invex Remedies Omladzujúci očný krém s monoiónovým zlatom (15 ml)
Kód tovaru: 15232625516
Invex Remedies Omladzujúci očný krém s monoiónovým zlatom (15 ml)
Kód tovaru: 15232625516
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 5902768409130
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,1 kg
- Značka: Invex Remedies
- Typ pleti: Dospelá
- Podľa určenia: Proti starnutiu
- Druh: Krém
- Produkt neobsahuje: Alkohol, Hliník, Amoniak, Farbivá, Mydlo, Minerálne oleje, Parabény, Parafíny, PEG, Sírany, Silikóny, Zložky živočíšneho pôvodu, SLES, SLS
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Kapacita: 15 ml
- Balenie: Fľaša s pumpičkou
- Veková skupina: Univerzálny
- Vedúca zložka: Monoiónové zlato
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Omladzujúci očný krém s monoiónovým zlatom (15 ml)
Doplnok stravy
GOLDEN TOUCH - je rad dermokozmetiky pre profesionálov, ktorý zahŕňa použitie najnovšej technológie mletia častíc zlata na monoión. Prípravok je určený na starostlivosť o tenkú a jemnú pokožku okolo očí. Viditeľne vyhladzuje vrásky, stimuluje obnovu buniek, napína a rozjasňuje pleť. Eliminuje tmavé kruhy pod očami.
Jedinečný omladzujúci krém na použitie na pokožku okolo očí pomocou modernej technológie Golden Touch.
Dermokozmetika určená pre každodennú starostlivosť o pleť okolo očí, určený pre zrelú pleť, poskytuje komplexné pôsobenie zamerané na zlepšenie stavu pokožky v týchto oblastiach a napäté a vrásky sú vyhladené.
Použitá technológia monoiónových párov zlata a iónov výrazne sa zvyšuje absorpcia aktívnych látok, čo znamená, že ľahšie prekonávajú lipidy bariéry epidermy a preniká hlboko do pokožky Zlato v iónových pároch a monoiónoch sa nehromadí do zhlukov a je niekoľko desiatok krát menšie ako populárne nanočastice, čo znamená, že všetky ďalšie látky sa vstrebávajú ešte efektívnejšie.
Zloženie krému AU100:
- Monoiónové zlato má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti, zabraňuje vzniku voľných radikálov a vyhladzuje pleť. Pomáha tiež pri tvorbe kolagénu a regenerácii tkanív a jeho prítomnosť v kozmetike z neho robí iónovú pumpu, ktorá urýchľuje prísun účinných látok do pokožky.
- Olej z hroznových jadier obsahuje antioxidanty: antokyanidíny a vitamín E vo veľkom množstve, čo výrazne ovplyvňuje oddialenie procesov starnutia pokožky. Okrem toho obsahuje kyselinu linolovú, ktorá je zodpovedná za reguláciu funkcie žliaz a má tiež upokojujúce a tonizujúce vlastnosti.
- Kakaové maslo má mazacie, zvlhčujúce a ochranné vlastnosti.
- Panthenol zadržiava vodu v pokožke, vďaka čomu ju dokonale hydratuje a vyhladzuje. Účinne ovplyvňuje regeneračné procesy epidermy a zmierňuje následky pôsobenia UV žiarenia.
- Vitamín PP priaznivo pôsobí na zdravý vzhľad pokožky, pretože rozjasňuje pigmentové škvrny, vyhladzuje ju a zužuje jej pórovitosť.
Ako používať:
- Krém nanášajte každý večer na vyčistenú pleť okolo očí. Naneste a jemne rozotrite. Nepoužívať u detí mladších ako 3 roky.
- Doplnok stravy by sa mal uchovávať mimo dosahu malých detí.
Zloženie: b>
- Zlaté monoióny, olej z hroznových jadierok, kakaové maslo, vitamíny E, PP.
Zloženie INCI:
- Aqua, glycerín, olej zo semien Vitis Vinifera, hydroxyetylmočovina, panthenol, glycerylstearát citrát, cyklopentasiloxán, laktát amónny, kakaové maslo (kakao) Theobroma, xantánová guma, niacinamid, stearoyllaktyl sodný, cearoyllaktyl , glyceryl kaprylát, izoamyl laurát, PEG/PPG-18/18 dimetikón, PVP, levulinát sodný, anizát sodný, kyselina levulová, kyselina p-anisová, silantriol, parfum, chlorid sodný, kyselina citrónová, kyselina askorbová, kyselina chloričitá, , boritan sodný , zlato.
Distribútor v Poľsku a subjekt zodpovedný za informácie o potravinách:
JIW INWEX Sp. z o.Al. Solidarności 3425-323 Kielce
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 5902768409130 |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,1 kg |
Značka | Invex Remedies |
Typ pleti | Dospelá |
Podľa určenia | Proti starnutiu |
Druh | Krém |
Produkt neobsahuje | Alkohol, Hliník, Amoniak, Farbivá, Mydlo, Minerálne oleje, Parabény, Parafíny, PEG, Sírany, Silikóny, Zložky živočíšneho pôvodu, SLES, SLS |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Kapacita | 15 ml |
Balenie | Fľaša s pumpičkou |
Veková skupina | Univerzálny |
Vedúca zložka | Monoiónové zlato |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac