LEGO Super Mario 71393 LEGO Super Mario Mario Bee - 71393 Upgrade
Kód tovaru: 15168905179
LEGO Super Mario 71393 LEGO Super Mario Mario Bee - 71393 Upgrade
Kód tovaru: 15168905179
- Stav: Nové
- Vek dieťaťa: 6 rokov +
- Hrdina / rozprávka: Super mario
- Pohlavie: Chlapci, Dievčatá
- Počet položiek: 13
- Nastaviť názov: LEGO Super Mario Mario Bee - Upgrade 71393
- Číslo výrobku: 71393
- Certifikáty a schválenia: CE
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,2 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
LEGO Super Mario 71393 - Včielka Mario - Vylepšenie
Včielka Mario - Vylepšenie (71393) urobí hranie vo svete LEGO® Super Mario™ ešte vzrušujúcejším. Zahŕňa interaktívny včelí oblek pre LEGO® Mario™ (figúrka nie je súčasťou dodávky) s možnosťou získať ďalšie digitálne mince, nechá Maria „lietať“ a vydáva zvuky bzučiacich včiel. Je to skvelý darček pre deti, ktoré majú radi najnovšie trendy a majú vo svojej zbierke LEGO Super Mario Starter Set 71360 s figúrkou LEGO Maria alebo Starter Set 71387 s LEGO® Luigi™ figúrkou.
Zaujímavé aplikácia
Ilustrovaný návod na stavanie nájdete na obale a v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario. Aplikácia ponúka aj mnoho ďalších funkcií vrátane bezpečného fóra, kde môžu deti zdieľať nápady, inšpiráciu a tipy na kreatívne stavanie a nápady na hry.
Kreatívne hranie bez hraníc
Zberateľské predmety LEGO Super Mario sady prinášajú ikonické postavy zo sveta Super Mario do reality. Štartovacia súprava, rozširujúce súpravy a vylepšenia umožňujú fanúšikom vytvoriť si vlastné jedinečné úrovne pre samostatnú alebo skupinovú hru.
- Súprava včiel Mario (71393) obsahuje interaktívne oblečenie pre LEGO® Mario™ (figúrka nie je súčasťou súpravy) pre fanúšikov LEGO® Super Mario™, aby pridali ešte viac rozmanitosti svojim úrovniam.
- Toto príslušenstvo postavené z kociek sa hodí k figúrke LEGO® Mario™ z dobrodružstiev. so štartovacou súpravou Mario (71360) alebo na figúrke LEGO® Luigi™ zo štartovacej sady Dobrodružstvo s Luigim (71387).
- Keď má LEGO® Mario™ na sebe toto oblečenie, môže „lietať“ a bzučať ako včela, za ktorú hráči získavajú ďalšie mince.
- Súprava obsahuje aj kvety a zelené LEGO® prvky napodobňujúce trávu, pomocou ktorých môžu deti spestriť každú úroveň, ktorú postavia. Sada obsahuje aj obrázkový návod na uľahčenie stavania
Stav | Nové |
Vek dieťaťa | 6 rokov + |
Hrdina / rozprávka | Super mario |
Pohlavie | Chlapci, Dievčatá |
Počet položiek | 13 |
Nastaviť názov | LEGO Super Mario Mario Bee - Upgrade 71393 |
Číslo výrobku | 71393 |
Certifikáty a schválenia | CE |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,2 kg |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac