BIOnly šampón na fúzy s makovým olejom 200ml
Kód tovaru: 15155678832
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 5903282120341
- Produkt neobsahuje: Alkohol, Hliník, Amoniak, Farbivá
- Balenie: Fľaša s pumpičkou
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,23 kg
- Kapacita: 200 ml
- Vôňa: Citrónovo-levanduľový
- Typ postavy: BIOnly Men
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
BIOnly vytvoril jedinečný šampón na fúzy s makovým olejom, ktorý poskytuje harmonickú a komplexnú starostlivosť o fúzy. Táto jedinečná kozmetika je ideálna na každodenné čistenie a ponúka intenzívnu hydratáciu a zjemnenie fúzov. Jeho priaznivý účinok je spôsobený obsahom hydrolyzovaných obilných bielkovín, výťažku z harmančeka a makového oleja, ktoré vytvárajú harmonickú kompozíciu ingrediencií.
Prípravok vlasy vyhladzuje a uľahčuje ich rozčesávanie a dodáva im pružnosť poskytuje vitamín B5, prítomný v bohatej receptúre tohto produktu. O fúzy sa nielen stará, ale dodáva im aj zdravý a upravený vzhľad.
Príjemná vôňa šampónu na báze levanduľového, citrónového a rozmarínového esenciálneho oleja stimuluje zmysly a dodáva jedinečný pocit relaxácie pri každodennej starostlivosti. Elegantná čierna fľaša s praktickou pumpičkou dodáva tomuto produktu štýl a robí z používania tohto produktu skutočný pôžitok.
Tento poľský produkt, vyvinutý na základe certifikovaných organických ingrediencií, spĺňa najvyššie štandardy kvality a účinnosti. Preto sa oplatí využiť túto jedinečnú ponuku na každodennú starostlivosť o bradu, aby ste si každý deň mohli užívať zdravú a dobre upravenú bradu.
Vôňa produktu:
citrón, levanduľa a rozmarín
Kapacita: 200 ml
Zloženie: Aqua, Cocamidopropylbetaine, Sodium Coco-Sulfate, Coco Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Glycerine, Hydrolyzed Wheat Protein, Chamomilla Recutita Flower Extract, Pantheinol, Allaant Olej zo semien rhoea, glyceryl oleát, olej z citrónovej kôry, levanduľa úzkolistá, olej z Rosmarinus officinalis, guar hydroxypropyltrimonium chlorid, benzoát sodný, sorban draselný, chlorid sodný, kyselina citrónová, limonén, linalool, citral.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 5903282120341 |
Produkt neobsahuje | Alkohol, Hliník, Amoniak, Farbivá |
Balenie | Fľaša s pumpičkou |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,23 kg |
Kapacita | 200 ml |
Vôňa | Citrónovo-levanduľový |
Typ postavy | BIOnly Men |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac