ZERO WASTE šampón na suché vlasy
Kód tovaru: 15059820898
- Stav: Nové
- Podľa určenia: Regenerácia a hydratácia
- Typ vlasov: Suché a poškodené
- Produkt neobsahuje: Hliník, Amoniak
- Balenie: Kartón
- Farba vlasov: Pre každú farbu vlasov
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,7 kg
- Vôňa: Malina
- Zdravotnícka pomôcka: Nie
- Kód výrobcu: 10000368
- Typ postavy: ZERO WASTE
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Prírodná tyčinka šampónu určená pre suché a náročné vlasy. Čistí vlasy, zanecháva ich jemné a ľahko sa rozčesávajú. Vystačí aspoň na 50 umytí. Vlasy umyté tyčinkou šampónu nevyžadujú použitie oplachov.
Šampón bohato pení a dôkladne čistí vlasy, pričom je šetrný k vlasom a pokožke hlavy. Neobsahuje agresívne SLS čistiace prostriedky. Jeho prírodnou jemnou náhradou je prací prostriedok vyrobený z kokosového oleja.
Šampón je ručne vyrobený v malej rodinnej dielni.
Hmotnosť: 70 g
Aktívne zložky:
Kakaové maslo – hydratuje vlasy, vyhladzuje ich a dodáva im lesk.
Avokádový a jojobový olej
b> - sú predovšetkým bohaté na vitamíny, ktoré prispievajú k zlepšeniu stavu, regenerácii a hydratácii vlasov.Alginát – extrakt z hnedej riasy, je zdroj dôležitých, bezpečných a ľahko stráviteľných živín pre pokožku
D-panthenol – učiní vlasy hladšie, lesklé a zdravé.
Ako používať : Tyčinku navlhčite a vmasírujte do rúk, kým sa nezačne tvoriť pena. Vmasírujte do vlhkých vlasov a pokožky hlavy. Po umytí vlasy opláchnite vodou. V prípade potreby použite masku alebo kondicionér na vlasy. Vlasy umyté šampónom nevyžadujú použitie oplachov.
ZERO WASTE
Šampón je 100% biologicky odbúrateľný, balený v papieri. Vzdať sa tekutej kozmetiky je najjednoduchší spôsob, ako sa zbaviť plastov v kúpeľni.
Môžete sa starať o svoje vlasy – a zároveň sa starať o planétu.
Hmotnosť: 70 g
balenie: krabica
INCI: Cocoyl Izetionát sodný , Kakaové (kakaové) maslo Theobroma, BTMS (Behentrimonium Methosulfate (a) Cetearyl Alcohol), Punica Granatum Flower, Persea Gratissima (Avokádový) olej, alginát sodný, Simmondsia Chinensis (jojobový) olej zo semien, D-Panthenol, p>
Značka: Naturologia
Stav | Nové |
Podľa určenia | Regenerácia a hydratácia |
Typ vlasov | Suché a poškodené |
Produkt neobsahuje | Hliník, Amoniak |
Balenie | Kartón |
Farba vlasov | Pre každú farbu vlasov |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,7 kg |
Vôňa | Malina |
Zdravotnícka pomôcka | Nie |
Kód výrobcu | 10000368 |
Typ postavy | ZERO WASTE |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac