Elisium Diamond Liquid leštička na manikúru P1
Kód tovaru: 14999759118
Elisium Diamond Liquid leštička na manikúru P1
Kód tovaru: 14999759118
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 5902539719048
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Elisium Diamond Tekutý lesk na titánovú manikúru 4 Top Coat 15ml P1
PRODUKT A ORIGINÁLNE BALENIE!
5902539719048
Štvrtým krokom titánovej manikúry je kľúčový moment, ktorý dodá nechtom trvácnosť a lesk.
Ak ste túto metódu ešte nemali možnosť vyskúšať, teraz máte šancu vďaka Diamond Powder Nail System, ktorý vám umožní vytvorte dlhotrvajúcu manikúru bez potreby použitia UV/LED lampy.
p>
Tento inovatívny systém je ideálny najmä pre ľudí s citlivou pokožkou alebo alergiami, predstavuje vynikajúcu alternatívu k hybridným alebo tradičná manikúra.
Čo robí Diamond Powder Nail System od Elisium jedinečným? V prvom rade nevyžaduje použitie UV/LED lampy na vytvrdenie produktu.
Výrobky po kontakte so vzduchom vytvrdnú už za pár sekúnd, čo šetrí váš čas.
Obsiahnutý vitamín E navyše chráni nechty pred žltnutím a vápnik ich vyživuje, regeneruje a posilňuje.
Je to perfektné riešenie pre ľudí, ktorí sa starajú o zdravie svojich nechtov.
Dôležité je, že produkty používané v systéme Diamond Powder Nail System sú vegánske, čo znamená, že neboli testované na zvieratách, čo je veľká výhoda pre uvedomelých spotrebiteľov.
The spôsob použitia štvrtého kroku, t.j. TOP COAT, je nasledovný: 1.
Na dokončenie procesu naneste tenkú vrstvu TOP COATu na každý necht.
Počkajte asi 30 sekúnd, potom tento krok zopakujte.
Predchádzajúce kroky, ktoré zahŕňali pilovanie nechtov, matovanie nechtovej platničky, nanášanie základného náteru, základného laku a aktivátora, boli potrebné na dosiahnutie trvalého titánového efektu manikúry.
Teraz TOP COAT dodáva nechtom lesk, chráni a fixuje celý styling.
Niekoľko dôležitých poznámok: 1.
Aby ste zabránili vysychaniu hrdla fliaš, na konci práce ich utrite acetónom.
Nezabudnite však, aby sa acetón nedostal do fľaše, aby nedošlo k jej poškodeniu. produkt.
2.
Ak si všimnete, že jedna zo štetcov vyschla (najčastejšie sa problém môže vyskytnúť pri vrchnom nátere), vymeňte štetce medzi fľaštičkami s vrchným náterom a šetričom štetca a vopred ich dôkladne vyčistite, aby ste predišli zmiešaniu produktov.
Štvrtý krok titánovej manikúry je poslednou fázou, ktorá dodá vašim nechtom výnimočný lesk a odolnosť.
Diamantový práškový nechtový systém od Elisium je inovatívny spôsob, ako dosiahnuť dlhotrvajúcu a krásnu manikúru, ktorá je nielenže sa ľahko nanáša, ale tiež sa stará o zdravie vašich nechtov.
Nezabudnite však byť opatrní a vyhýbajte sa kontaktu s pokožkou a očami a dodržiavajte odporúčania týkajúce sa skladovania produktu mimo dosahu deti.
.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 5902539719048 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac