SET 3x VODNÝ FILTER FILTRAČNÁ VLOŽKA DO KONVICE DAFI UNIMAX
Kód tovaru: 14834587465
SET 3x VODNÝ FILTER FILTRAČNÁ VLOŽKA DO KONVICE DAFI UNIMAX
Kód tovaru: 14834587465
- Stav: Nové
- Značka: Dafi
- Druh: Do džbánu
- Dominantná farba: Biela
- Počet kaziet: 1
- Výkon: 200 l
- Účel: Aquaphor B100-25, AquaPlus Active, Brita Maxtra, Aluma, Dafi Astra, Na Aquaphor Ametyst, Do Aquaphoru Jasper, Pre Aquaphor Onyx, Do Dafi Omega, Na Dafi Start, Wessper AQUAMAX
- Ďalšie vlastnosti: AQUADEW AQUAMAX MG+, FilterLogic FL-402H, Znižuje chlór a ťažké kovy, Znižuje tvrdosť vody, Rovnakej veľkosti ako horčík, Wessper AQUAMAX, WESSPER AQUAMAX SPORT, Filtračné vložky filtre pre džbán, Vložky do džbánov na vodu
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,2 kg
- Kód výrobcu: Unimax filter 4 kusy
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
✅ Štandardný filter Unimax obsahuje vhodne zvolenú a systematicky kontrolovanú filtračnú zmes pozostávajúcu z aktívneho uhlia a iónomeničovej živice.
✅ Vďaka tomu filter výrazne znižuje tvrdosť vody, obsah ťažkých kovov, zlúčenín chlóru a ďalších látok, ktoré môžu nepriaznivo ovplyvňovať chuť, vôňu a farbu vody z vodovodu.
Výrobca: DAFI
Typ filtra: UNIMAX
Životnosť: mesiac alebo až 200 l vody (v závislosti od jej kvality )
Počet filtrov v súprave: 3 ks.
ÚČEL FILTROVANEJ VODY:
►jedlá pre deti
► studené nápoje
► káva resp. čaj
► varenie
► fľaše s vodou
► polievanie zvieratá
✅ Štandardný filter Unimax je navrhnutý na zlepšenie kvality vody z vodovodu. Vďaka nej sa stáva ideálnou na pitie, varenie a varenie.
✅ Filtrovaná voda Dafi Standard je alternatívou k balenej vode.
✅ Okrem toho zabraňuje hromadeniu usadenín na ohrevných telesách rýchlovarnej kanvice, žehličky a kávovaru.
KROK ZA KROKOM FILTROVANIE:
Krok 1. Horný kryt filtra zachytáva mechanické nečistoty. Správne navrhnutý zaisťuje správnu cirkuláciu filtrovanej vody.
Krok 2. Sieťka filtra zastaví akúkoľvek suspenziu alebo usadeniny vo vode, napr. penu, mastnotu, hrdzu.
Krok 3. Výmena iónov živice odstraňuje z vody niektoré ťažké kovy a pomáha zachytávať zlúčeniny zodpovedné za vodný kameň. Vďaka tomu je voda zmäkčená a v čaji nie je zakalený sediment.
Krok 4. Aktívne uhlie znižuje chlór a organické zlúčeniny nachádzajúce sa vo vode z vodovodu. Odstraňuje nepríjemný zápach a zlepšuje chuť.
Krok 5. Spodný kryt s mikroporéznou štruktúrou vykonáva opakovanú mechanickú filtráciu, čím zabezpečuje najvyššiu čistotu vody.
POZOR!
✅ Prvá filtrovaná voda môže byť zakalená. Použite ho na polievanie rastlín.
✅ Ak voda nepreteká cez filter – vyberte ho, jemne ním zatraste a znova ho nainštalujte.
✅ Parou sterilizovaný filter, môže byť mokrý - vhodný na použitie
POUŽÍVATEĽSKÉ ODPORÚČANIA
- Filtrujte iba studenú vodu z vodovodu.
- Vymeňte prefiltrujte každý 1 mesiac alebo po prefiltrovaní cca 200 litrov vody (v závislosti od jej tvrdosti).
- Chráňte filtrovanú vodu pred slnečným žiarením, inak sa na filtri môže objaviť zelený povlak.
- Filtrujte vodu s teplotou pod 30 stupňov Celzia
- Používajte vodný mak. 12 hodín po prefiltrovaní.
- Filter by mal byť počas používania ponorený vo vode – to je zárukou jeho správnej činnosti.
Stav | Nové |
Značka | Dafi |
Druh | Do džbánu |
Dominantná farba | Biela |
Počet kaziet | 1 |
Výkon | 200 l |
Účel | Aquaphor B100-25, AquaPlus Active, Brita Maxtra, Aluma, Dafi Astra, Na Aquaphor Ametyst, Do Aquaphoru Jasper, Pre Aquaphor Onyx, Do Dafi Omega, Na Dafi Start, Wessper AQUAMAX |
Ďalšie vlastnosti | AQUADEW AQUAMAX MG+, FilterLogic FL-402H, Znižuje chlór a ťažké kovy, Znižuje tvrdosť vody, Rovnakej veľkosti ako horčík, Wessper AQUAMAX, WESSPER AQUAMAX SPORT, Filtračné vložky filtre pre džbán, Vložky do džbánov na vodu |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,2 kg |
Kód výrobcu | Unimax filter 4 kusy |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac