BÉŽOVÁ NÁHRIEVA NA POSTEĽ SO ZRUBKAMI INCA 180x130cm
Kód tovaru: 14784919278
BÉŽOVÁ NÁHRIEVA NA POSTEĽ SO ZRUBKAMI INCA 180x130cm
Kód tovaru: 14784919278
- Stav: Nové
- Farba: Béžová
- Značka: Atmosphera
- Druh: Prekrytie
- Dĺžka: 180 cm
- Šírka produktu: 130 cm
- Materiál spracovania: Bavlna
- Kód výrobcu: 172463A
- Hmotnosť produktu s obalom: 1,03 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Štýlový béžový prehoz
✅Výrobca: Atmosphera Créateur d'intérieur
✅Materiál dominantný: bavlna
dĺžka (cm): 180
šírka (cm): 130
Zloženie: 100% bavlna
Hľadáte módne doplnky do vášho bytu? Prehoz INCA je produkt, ktorý nemôže chýbať v útulnej spálni! Prikrývky, paplóny alebo prehozy sú veľmi praktické dekorácie: ochránia posteľnú bielizeň pred prachom a nečistotami a navyše aj krásne vyzerajú. Prehoz sa dá použiť aj ako teplá prikrývka - perfektná na chladné večery. Vyberte si ju, ak si ceníte praktické a štýlové dekorácie. Prehoz je tiež skvelým prostriedkom na rýchle osvieženie interiéru - môžete vďaka nemu okamžite zmeniť dekor a farby!
Prehoz INCA je produktom rešpektovanej značky Atmosphera. Prehoz je vyrobený z mäkkej a na dotyk príjemnej bavlny. Skvele poslúži, ak hľadáte pohodlný a odolný poťah, ktorý vám bude slúžiť mnoho sezón.
Prehoz INCA sa vyznačuje predovšetkým univerzálnou béžovou farbou a príjemnou textúrou na dotyk
b>. Výrobok má veľmi praktické rozmery 180 cm x 130 cm (dĺžka x šírka). Okraj prehozu je navyše zosilnený dodatočným lemom.
Vlastnosti produktu:
- Prehoz INCA,
- vyrobený z mäkkého a príjemného bavlnený na dotyk,
- pohodlný a odolný poťah,
- poslúži vám mnoho sezón,
- rozmer paplónu 180 cm x 130 cm (dĺžka x šírka),
- okraj prehozu je vystužený dodatočným lemom,
- má univerzálnu béžovú farbu a textúru príjemnú na dotyk,
- produkt cenenej značky Atmosphera.
S vedomím potrieb a očakávaní našich zákazníkov sme vytvorili rozsiahly zoznam článkov, ktoré urobia váš domov nielen potešením, ale predovšetkým dielo poznačené individualitou a zmyslom pre dobrý štýl.
Atmosphera je francúzska značka, ktorá ponúka široký sortiment dekorácií, nábytku a doplnkov pre každý interiér .
Každý produkt bol vyvinutý s vášňou a francúzskou remeselnou zručnosťou, vďaka čomu produkty Atmosphera pomôžu vybaviť izby zariadené v rôznych štýloch.
58515
Stav | Nové |
Farba | Béžová |
Značka | Atmosphera |
Druh | Prekrytie |
Dĺžka | 180 cm |
Šírka produktu | 130 cm |
Materiál spracovania | Bavlna |
Kód výrobcu | 172463A |
Hmotnosť produktu s obalom | 1,03 kg |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Odporúčam.
Ďakujem)))
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac