Substrát Tropical Soil 5 l pre gekón riasnatý
Kód tovaru: 14769947988
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: TS5
- Značka: inna (Terraland)
- EAN (GTIN): 5905982130552
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Substrát pre terária Tropical Soil sme vytvorili s ohľadom na tropické teráriá.
➡️ Je to úrodný substrát, ktorý dobre absorbuje a zadržiava vodu. Neobsahuje lacnú "kokosovú rašelinu".
➡️ Ide o zmes bohatú na úrodnú kompostovanú rastlinnú organickú hmotu, ktorá dokonale odráža klímu tropických pralesov.
Poskytuje skvelý rast rastlín. Zvieratá sa v nej môžu ľahko hrabať – robia to oveľa ochotnejšie ako v obľúbenej kokosovej rašeline. Substrát vytvorí v teráriu vhodný ekosystém, ktorý bude „upratovacia čata“ s radosťou obývať.
⭐Podklad bol vytvorený v Poľsku ⭐ Odporúčame ich predovšetkým pre gekony lezené, stromožrúty a scynky (areálové druhy tropické),Bazilišky,Gadflies močiarne,Felsum,Gekóny Toke,Gekóny plačúce ,Coleonyx mitratusa ďalšie druhy živočíchov obývajúcich vlhké a mierne vlhké lesy.
➡️ Akcia platí na 5 litrov prírodný substrátDodávané v pevných polypropylénových vreciach (viditeľné na fotografii v ponuke). V našich ďalších ponukách nájdete aj balenia 1, 5, 10, 15, 20 a 25 litrov a substráty pre iné druhy zvierat, prírodný dekor terária, kamene a korienky. Srdečne vás pozývame.
➡️ Substrát je 100% prírodný ⭐⭐⭐⭐⭐✅ Substrát poskytuje vhodnú mikroklímu
✅ Udržuje primeranú vlhkosť, vďaka ktorej sa zvieratá ľahšie línajú
✅ Podporuje rast rastlín vďaka obsahu bioaktívnych, ekologických kompost
✅ Štruktúra povzbudzuje zvieratá, aby kopali
✅ Dokonale odráža atmosféru tropický prales
b>
⭐ Tropická pôda Terraland je oveľa lepšia , plne prírodná alternatíva k substrátom na báze kokosovej rašeliny, pilín a bukového dreva, samostatne piesok a pod. ⭐ Po nasypaní do terária je potrebné substrát zľahka udusiť, vrchná vrstva by mala byť rovná a stabilná pri chôdzi. Akékoľvek hrubšie kúsky substrátu je možné zmiešať so zvyškom substrátu. Hrudky by mali byť len malým prídavkom na povrchu.
➡️ Substrát je potrebné udržiavať neustále vlhký✅ Odporúčame posypať každé 1-3 dni v závislosti od podmienok v teráriu
✅ Odporúčame tlakové postrekovače, ktoré dodávajú viac vody ako tradičné
✅ Nedovoľte spodnú vrstvu úplne vysušiť substrát
Vodu dodávame podľa potreby, zvyčajne od niekoľkých desiatok do niekoľkých stoviek mililitrov týždenne, v závislosti od okolitých faktorov. Vo veľkých teráriách môže byť potrebné množstvo vody zvýšené.
Produkt prírodného pôvodu. Jednotlivé šarže produktu sa môžu farbou a štruktúrou mierne líšiť od vyobrazenia na fotografiách. Toto nie je chyba produktu.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | TS5 |
Značka | inna (Terraland) |
EAN (GTIN) | 5905982130552 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac