AURON CLEANER SET PRE STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ SET. K2
Kód tovaru: 14762876942
- Stav: Nové
- Výrobca: K2
- Hmotnosť produktu s obalom: 1 kg
- Katalógové číslo výrobcu: G420
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
RÔZNE CHEMICKÉ DOPLNKY AURON SET
(AURON CLEANER 200ML + AURON PROTECTANT 150ML + AURON BRUSH + MIKROVLÁKNO)
INTER-GLOBAL KPL
Kat.č. .: IG-K2 G420
Koža je jedným z najušľachtilejších materiálov používaných v automobiloch. Zvyšuje prestíž a komfort používania auta. Bez ohľadu na to, či vaše auto práve opustilo autosalón alebo je už staré, ak má kožené čalúnenie – oplatí sa oň pravidelne starať so sadou K2 Auron.
Výhody pravidelnej starostlivosti o kožené čalúnenie:
p>
Predĺženie životnosti kožených povrchov
Zvýšenie odolnosti proti oderu, praskaniu a zašpineniu
Zlepšenie pohodlia pri používaní auta
p>
Zníženie straty hodnoty auta v priebehu času
Súprava na starostlivosť o kožu K2 Auron je balík štyroch jedinečných produktov navrhnutých tak, aby zmäkčili kožené čalúnenie, obnovili jeho prirodzený, matný vzhľad a chránili pred oderom. a praskanie. Vzorec a forma produktov boli vybrané tak, aby zaistili maximálnu účinnosť a účinnosť pri zachovaní mimoriadnej jednoduchosti použitia. So sadou K2 Auron je starostlivosť o kožené čalúnenie mimoriadne jednoduchá bez ohľadu na úroveň vedomostí o autokozmetike.
Obsah súpravy K2 Auron:
K2 AURON CLEANER čistiaca pena na kožu 1 L - je jemný, ale neuveriteľne účinný čistič kože vo forme peny, vybavený pohodlným penidlom, ktoré uľahčuje použitie. Vďaka neutrálnemu pH je vhodný na pravidelné používanie. Neovplyvňuje ochrannú vrstvu pokožky.
K2 AURON PROTECTANT 1 L - chráni pokožku pred odieraním, praskaním a absorpciou potu z rúk (v prípade kože na volant). Zanecháva pleť matnú a prirodzene jemne drsnú na dotyk. Poskytuje mäkkosť a pružnosť, vďaka čomu je odolnejšia voči poškodeniu.
Čistiaca kefa K2 AURON BRUSH - kefa s mäkkými štetinami určená na čistenie jemného povrchu koženého alebo látkového čalúnenia. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov, s pevnou a odolnou štruktúrou. Dokonale čistí, dostane sa do všetkých kútov pokožky. Nepoškodzuje povrch pokožky a nezanecháva šmuhy. Perfektne padne do ruky.
Mikrovlákno – univerzálne, nadýchané mikrovlákno na čistenie a sušenie jemných povrchov, vrátane: koža, plasty, lak. Rezané laserom, takže nemá žiadne lemy ani okraje. Vďaka jednoduchému tkaniu vlákien dokonale absorbuje vodu a je ideálny na sušenie napríklad kožených povrchov po čistení.
Tip: Ak chcete kožené čalúnenie udržať v optimálnom stave, odporúča sa ho pravidelne čistiť a chrániť ( raz za 3 mesiace). ) pomocou súpravy K2 Auron. V prípade silne znečistenej alebo nikdy nečistenej kože použite prípravok so zvýšenou čistiacou silou - K2 Auron Strong
Chemikálie
Do skupiny patria: všetky chemické prípravky používané v autodielňach, napr. brzdy
O značke INTER-GLOBAL COSMETICS
Spoločnosť Melle bola založená v roku 1991. Od začiatku bola spoločnosť spojená s výrobou autokozmetiky a autochémie. Postupom času spoločnosť rozšírila svoju ponuku o výrobu chladiacich a brzdových kvapalín, aditív do palív a olejov a produktov pre núdzové opravy automobilov (lepidlá, silikóny). Spoločnosť je vlastníkom značky K2 (K2 Pro, K2 Turbo, K2 Bond, K2 Vinci, K2 Perfect, K2 Gold).
Stav | Nové |
Výrobca | K2 |
Hmotnosť produktu s obalom | 1 kg |
Katalógové číslo výrobcu | G420 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac