AKCIA -13%
DOPRAVA ZADARMO
DAIWA J-BRAID MULTICOLOR X8 BRIDGE 0,22MM 300M
Kód tovaru: 14730994142
71,22 €
61,96 € s DPH
Skladom > 5 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Značka: Daiwa
- Dĺžka: 300 m
- Spôsob rybolovu: More a surfovanie
- Kód výrobcu: 12795-122
- Model: J-BRAID GRAND
- Priemer: 0,22 mm
- Druh: Vrkoče
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
DAIWA J-BRAID MULTICOLOR X8 LENGTH - 300 M HRÚBKA - 0,22 mm DAIWA J-Braid vrkoče sa vyznačujú 8-násobnou väzbou a harmonickým zložením parametrov, vďaka čomu spĺňajú požiadavky ako na morský rybolov tresky, tak aj halibuta. tresku tmavú, ako aj lov ostriežov a zubáčov na ľahkú prívlač. Zabezpečujú priamy kontakt s nástrahou v každej situácii. Séria J-Braid ponúka správny priemer pre každý spôsob rybolovu. V mori, rieke alebo jazere - všade sa vyznačujú rovnakou nekompromisnou silou a spoľahlivosťou. J-Braid je veľmi jemný a hladký zároveň. Cez očká sa posúva potichu a s minimálnym odporom, čo vám umožňuje dosahovať značné vzdialenosti nahodenia aj s malými nástrahami Rovnako ako vy, sme rybári, takže dokonale rozumieme vašim potrebám a už niekoľko rokov prevádzkujeme rybolov kanál na YouTube, kde často zobrazujeme rôzne recenzie vybavenia a príslušenstva, ktoré ho máme na predaj alebo ho plánujeme predstaviť V ĎALŠÍCH NAŠICH AUKCIACH :)
Stav | Nové |
Značka | Daiwa |
Dĺžka | 300 m |
Spôsob rybolovu | More a surfovanie |
Kód výrobcu | 12795-122 |
Model | J-BRAID GRAND |
Priemer | 0,22 mm |
Druh | Vrkoče |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Miroslav Goldberger
Veľmi spokojný aj s cenou a dodaním.
Miloš Petranič
Super
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Ján Kňážek
Hodně spokojen.
Jozef kotlarik
Veľmi
Bogumila Woźniak
Dobre
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Jozef kotlarik
Veľmi
Ivan H
Všeobecná spokojnosť.
Ján Kňážek
Hodně spokojen.
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Zobraziť viac