J.SHMIDT 500 džbán s 3 vložkami, biela
Kód tovaru: 14659852164
J.SHMIDT 500 džbán s 3 vložkami, biela
Kód tovaru: 14659852164
- Stav: Nové
- Značka: Aquaphor
- Model: J. SCHMIDT 500
- Kód výrobcu: JS3
- Dominantná farba: Biela
- Celková kapacita: 2,8 l
- Typ: Filtračná kanvica
- Počet kaziet v súprave: 3
- Indikátor životnosti kazety: Elektronický
- Ďalšie vlastnosti: Telo vyrobené z Tritanu
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Elektronická filtračná kanvica 2,8l
J.SHMIDT 500Elektronická kanvica na úpravu vody určená pre pokročilú filtráciu je vyrobená z úlomkov -odolný voči Tritanu a poškodeniu.
Vďaka technológii riadeného prietoku vody APF (Air Pressure Flow) generuje systém J.SHMIDT 500 tlak potrebný pre vysokokvalitnú filtráciu.
Stačí stlačiť tlačidlo ŠTART pre spustenie systému, aby ste získali kvalitu filtrovanej vody na úrovni mikrofiltráciecharakteristické pre filtre pod drez. Filtrovaná voda je krištáľovo čistá a úplne bezpečná.
Vďaka kombinácii pokročilého filtračného procesu používaného vo filtroch pod umývadlom, kazeta JS500 použitá v kanvici účinne odstraňuje všetky nečistoty z vodovodnej vody, ako napr. olovo, ťažké kovy, baktérie a toxíny
Elektronická nádoba na čistenie vody sa dá použiť kdekoľvek, bez ohľadu na to, kde sa používateľ nachádza.
Filtrácia je rýchla – až 1 liter vody/. min. Nie je potrebné často nabíjať batériu.
biela farba
Produkt schválený PZH
Multifunkčná ochranaOdstraňuje všetky nečistoty z vody z vodovodu, vrátane: chlóru, organických zlúčenín, ťažkých kovov, fenolu, baktérií.
JS 500 filtračná vložka
Technológia APF umožňuje použitie v kazetovom filtrovaní vysokoúčinná zmes vláknitých sorpčných materiálov AQUALEN s jemným aktívnym uhlím a špeciálnou mikrofiltračnou membránou s pórmi len 100 nanometrov (0,1 μm).
Takáto filtračná vložka účinne odstraňuje všetky nečistoty nachádzajúce sa vo vode z vodovodu vč. : chlór, ťažké kovy, železo. Chráni pred usadzovaním a poskytuje 100% bakteriálnu ochranu*
Póry membrány sú až 800-krát menšie ako hrúbka ľudského vlasu a oveľa menšie ako molekula baktérie alebo črevné parazity. Zadržiavajú aj peľ, čo znamená, že voda je bezpečná pre deti, alergikov a starších ľudí.
Účinnosť náplne:
- do 500 litrov,v závislosti od kvality a tvrdosti vody.
Otrasuvzdorné
Telo je vyrobené z nerozbitný plast - Eastman Tritan ™.
Tento moderný materiál vyzerá ako sklo, ale je ľahký a neuveriteľne odolný.
Džbán si zachová svoj lesk po dlhú dobu času, aj pri aktívnom používaní a pádoch.
Úroveň spotreby filtračnej vložky
Pri použití systému J.SHMIDT 500 indikátor spotreby filtračnej vložky zobrazuje úroveň spotreby filtračnej vložky s vhodná farba:
Farba LED indikátora/životnosť kazety:
- zelená – menej ako 50 % použitých
- červená/zelená – viac ako 50 % použité
- červená – zostáva menej ako 10 %
Technické údaje
- Objem džbánu 2,8 l (12 šálok)
- Objem filtrovanej vody: 1, 24l.
- Kapacita až 500l
Zloženie súpravy
- Vymeniteľná filtračná vložka JS 500 - 3 ks.
- Džbán je súčasťou batérie – 1 ks.
- USB kábel na nabíjanie O3,5 × O1,3 – 1 ks
Stav | Nové |
Značka | Aquaphor |
Model | J. SCHMIDT 500 |
Kód výrobcu | JS3 |
Dominantná farba | Biela |
Celková kapacita | 2,8 l |
Typ | Filtračná kanvica |
Počet kaziet v súprave | 3 |
Indikátor životnosti kazety | Elektronický |
Ďalšie vlastnosti | Telo vyrobené z Tritanu |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
- dlhšia doba dodania
Zobraziť viac