Zew For Men x Jameson balzam na bradu 80ml
Kód tovaru: 14564120708
- Stav: Nové
- Balenie: Téglik
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Kapacita: 80 ml
- Typ postavy: X Jameson
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Zew For Men x Jameson balzam na bradu 80 ml
Prírodný JAMESON x ZEW pre mužov balzam na bradu s vôňou santalového dreva, bergamotu a limetky . Dokonale regeneruje a hydratuje pokožku fúzov a tváre. Vďaka tomu fúzy vyzerajú vitálne a lesklé. Vysoký obsah výživných olejov, vitamínov a antioxidantov zabraňuje vysušovaniu fúzov a zaisťuje prirodzený vzhľad.
Aktívne zložky:
- arganový olej
- b> - zlepšuje stav a elasticitu vlasov, posilňuje vlasové cibuľky, zabezpečuje správnu hydratáciu vlasov a pokožky
- bavlníkový olej - zodpovedný za hydratáciu, zabraňuje štiepeniu končekov tekvicový olej - so silnými regeneračnými a posilňujúcimi vlastnosťami, pomôže pri probléme s lámavosťou a štiepenie vlasov
- zázvorový olej - vyživuje vlasy
- kakaové maslo - hypoalergénne, s hydratačnými a uhladzujúcimi vlastnosťami
- bambucké maslo - poskytuje vynikajúcu hydratáciu, výživu a posilňuje vlasy regeneračné procesy, poskytuje ochranu pred vonkajšími faktormi
- lanolín - uľahčuje rozčesávanie nepoddajných vlasov, zabraňuje krepatí sa, vyhladzuje a zjemňuje
Zew pre mužov x balzam na bradu JAMESON, ktorého zloženie je založené na bohatstve prírodných olejov a vitamínov,
budú vaše vlasy a pokožka tváre pevnejšie zvnútra, čo sa premietne do ich dokonalého vzhľadu.vonkajší vzhľad.
Ak sa fúzy zregenerujú, získajú nielen prirodzený lesk , ale bude náchylnejší aj na následný styling.
- balzam na bradu
- rad: Zew pre mužov x JAMESON
- 100% prírodný produkt
- zloženie na báze výživných olejov a masla
- účinok: hydratačný, regeneračný, vyživujúci, posilňujúci, vyhladzujúci, ochranný
- účinok:
- b> lesklé fúzy s prirodzeným leskom, jemné vlasy a ľahko sa upravujú
- vôňa: jemná kombinácia santalového dreva, bergamotu a limetky
- ideálna na starostlivosť o poškodené a suché vlasy
Ako používať: Naneste balzam na prst a rozotrite ho v rukách. Potom naneste balzam na fúzy a upravte ich, kým nedosiahnete požadovaný efekt.
Modelovanie môžete podporiť pomocou štetca alebo valčeka.
Kapacita: 80 ml
Stav | Nové |
Balenie | Téglik |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Kapacita | 80 ml |
Typ postavy | X Jameson |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac