SOFT99 ULTRA GLACO NEVIDITEĽNÝ STIERAČ K2 KLINET ZLOŽUJE MIKROVLÁKNO
Kód tovaru: 14482961299
SOFT99 ULTRA GLACO NEVIDITEĽNÝ STIERAČ K2 KLINET ZLOŽUJE MIKROVLÁKNO
Kód tovaru: 14482961299
- Stav: Nové
- Kapacita balenia: 70 ml
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,15 kg
- Katalógové číslo výrobcu: 10310
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
NEVIDITELNÝ STIERAČ, JEDINEČNÝ SKLENÝ POVRCHU Soft99 ULTRA GLACO
Utierka z mikrovlákna K2 HIRO PRO
K2 T6 KLINET 770 ml Odmasťovač povrchu
NEVIDITEĽNÝ STIER, UNIKÁTNY NÁTER NA OKNÁ Soft99 ULTRA GLACO
- Prípravok na ochranu skiel auta ochranným náterom.
- Zabezpečuje hydrofobizáciu skiel a zrkadiel auta (zo sklenených zrkadiel).
- li>
- Účinok „neviditeľného stierača“ od rýchlosti 45 km/h trvá až 1 rok.
- Vhodné do každého počasia – okná sú v zime ťažšie zamŕza v dôsledku sneženia alebo mrazu.
AKO NANÁŠAŤ NÁTER
1.Pred použitím opláchnite blato a piesok z okien vodou.
2..Odstráňte uzáver, jemne stlačte fľaštičku, kvapalinu rovnomerne rozotrite na suchý povrch skla pomocou aplikátora Nenatierajte na mokré okná!Natieranie prípravku na nevysušené okná ich môže poškodiť!
3. Nechajte zaschnúť 5-10 minút, potom utrite suchou utierkou. Prípravok úplne zaschne asi po 12 hodinách.
K2 HIRO PROUtierka z mikrovlákna
K2 HIRO
Utierka z mikrovlákna pre starostlivosť o auto, ktorá je vždy po ruke a nikdy nekončí? So súpravou K2 HIRO je to možné.
K2 Hiro je balenie 30 veľmi praktických a všestranných utierok z mikrovlákna. Môžete ich použiť na čistenie interiéru auta a jeho vonkajších prvkov.
Príručný rozmer 30 x 30 cm zaručuje pohodlie pri práci a možnosť dostať sa aj do tých najneprístupnejších kútov auta. Jemné vlákna a bezšvová konštrukcia zaisťujú vysoký komfort práce a žiadne riziko poškriabania udržiavaných prvkov, napríklad jemných plastov "klavírnej čiernej" používaných v moderných autách.
Nenahraditeľný pri všetkých kozmetických prácach na aute, od rýchleho utrite palubnú dosku po lapovaní keramického povlaku na ráfiku.
Utierky sú uzavreté v praktickej škatuľke, z ktorej ich po jednej vyberiete. Keď sa zašpinia, môžu sa mnohokrát umyť a vysušiť. Jedno balenie bezšvíkových utierok z mikrovlákna K2 Hiro vystačí na mnoho hodín starostlivosti o auto.
Utierky K2 Hiro možno úspešne použiť aj doma a v kancelárii.
Ak ste. zháňate súpravu utierok do auta.alebo mikrovlákno na leštenie - vyberte si súpravu K2 Hiro, ktorá vám bude slúžiť veľmi dlho.
Rozmer: 30x30 cm
Hmotnosť: 170 gsm
Zloženie: 80 % polyester, 20 % polyamid
K2 T6 KLINET 770 mlOdmasťovač povrchu
K2 T6 KLINET je kombináciou rýchlo sa odparujúcich, bezpečných rozpúšťadiel na odmastenie a čistenie laku pred nanesením voskov a sealantov alebo keramického náteru.
Zaručuje lepšie spojenie produktu s povrchom, vďaka čomu vydrží oveľa dlhšie. Skvele sa hodí na odstraňovanie zvyškov leštiacich pást, živice a lepidla z nálepiek. Je úplne bezpečný pre všetky typy farieb, plastové, gumené a sklenené prvky.
AKO POUŽÍVAŤ:
1. Nastriekajte na povrch.
2. Utrite dosucha handričkou z mikrovlákna.
Stav | Nové |
Kapacita balenia | 70 ml |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,15 kg |
Katalógové číslo výrobcu | 10310 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac