VELCRO VLASOVÉ VALCRO SADA MNOHO VALCOV - 34 PRVKOV
Kód tovaru: 14457906960
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: Kulma na vlasy405 18ks
- Funkcie: Suchý zips
- Počet kusov: 34 ks
- Dominantná farba: Viacfarebná
- Druh: Natáčky
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,17 kg
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
3 rôzne veľkosti - Sada natáčikov obsahuje 3, stredné veľkosti natáčky × 6, veľké natáčky × 6 a Jumbo natáčky × 6. Natáčky na suchý zips možno použiť na všetky typy vlasov a sú neškodné vaše vlasy. Pre váš dokonalý zážitok z nakupovania ponúkame až 12 farebných sponiek, 1 potkaní chvost, 2 nálepky na vlasy a nástroj na francúzske bradavice
Šetrné k vlasom – Žiadne teplo, žiadne chemikálie! Títo miestni kaderníci vašim vlasom neublížia! V tomto bode si môžete zmeniť meno!
Ušetrite peniaze a ušetrite čas – Už nemusíte platiť poplatok za správanie sa v holičstve. Tieto samoobslužné vlasy vám môžu zarobiť peniaze! Pozrite si kučery v štýle salónu pri líčení, starostlivosti o tvár alebo kráse. UŠETRIŤ ČAS! UŠETRETE PENIAZE!
Opätovne použiteľný materiál – ABS materiál, užitočná prísada, ľahký, prenosný. uvidíte, či ste doma alebo na cestách, môžete vidieť vzhľad na mieste!
Môžu sa použiť všetky typy vlasov – miestne vlasy možno použiť na všetky typy vlasov, vrátane vlasového doplnku, krátkych vlasov a kučeravých vlasov. Účes môžete meniť podľa nálady alebo outfitu každý deň!
Tieto vlastnoručne vyrobené valčeky sú ideálne na zábavu. Sú potrebné, používajú sa a musia mať dobrý výkon ako darček pre rodinu a rodinu!
Balenie obsahuje:
- 6 x pevné valčeky
- 6 x veľké valčeky
- 6 x veľké valčeky
- 12 farebných sponiek
- 1 hrebeň na potkanie chvosty
- 2 nálepky na ofinu do vlasov
- 1 nástroj na francúzske vrkoče
1. krok
- Oddeľte malý prameň mierne mokré/suché vlasy
2. krok
- Natočte vlasy okolo natáčky
3. krok
- Zaistite natáčky sponkami
4. krok
- Jemne stratíte vlasový valček a budete vyzerať roztomilo
Stav | Nové |
Kód výrobcu | Kulma na vlasy405 18ks |
Funkcie | Suchý zips |
Počet kusov | 34 ks |
Dominantná farba | Viacfarebná |
Druh | Natáčky |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,17 kg |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac