Prírodná nástraha Nash tigrí orech 2500 g
Kód tovaru: 14445126488
Prírodná nástraha Nash tigrí orech 2500 g
Kód tovaru: 14445126488
- Kód výrobcu: B0112
- Značka: Nash
- Spôsob rybolovu: Kapre
- Druh: Tigrí orech
- Účel: Amur, Kapry, Pražma
- Váha: 2500 g
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Rybolov / Prírodné návnady / Obilie
výrobca: NASH
kód produktu: B0112
Španielske tigrie orechy najvyššej kvality vybrané pre konzistenciu veľkosti a obohatené nektárom pre lepšiu chuť a účinnosť. Sweet Tiger Nuts sú považované za jednu z najlepších návnad na kapry všetkých čias vďaka ich účinnosti pri chytaní tých najchytrejších kaprov v tých najťažších podmienkach po celom svete. Sú rovnako účinné pri nátlakových anglických rybolovoch a pomáhajú predchádzať vedľajším úlovkom nežiaducich druhov vo veľkých kontinentálnych nádržiach. Bez nich neodchádzajte z domu. Nektár plný cukrov uvoľnených z tigrích orechov počas varenia je smrtiacim prídavkom do návnadových zmesí, dohorením či dokonca zmäknutím guľôčok. V kombinácii so zmesou Tiger Nut Slush poskytuje dokonalú návnadu na báze orechov. Nashbait Particles sú čerstvé produkty, varené vo vzduchotesných nádobách, ktoré zaisťujú dlhú trvanlivosť, vďaka čomu sa produkt pohodlne používa. Najlepšie ingrediencie, najatraktívnejšie zmesi a najpokročilejšia výroba - to je hit série Nashbait Particles & Liquids.
Základné parametre:
- najkvalitnejšie španielske tigrie orechy
- nektár plný cukrov
- účinnosť chytania
- najlepšie ingrediencie
- pokročilá výroba
Nash Tackle je jedným z priekopníkov medzi výrobcami profesionálnych kaprárskych potrieb. Túto spoločnosť založil legendárny Kevin Nash, ktorý je od 70. rokov minulého storočia vynálezcom a hlavným dizajnérom väčšiny prelomových produktov, bez ktorých by dnes lov kaprov nebol tým, čím je. Inovácia, nekompromisná kvalita a použitie najnovšej technológie sú vlastnosti, vďaka ktorým je Nash Tackle od úplného začiatku lovu kaprov výrobcom číslo 1 v oblasti profesionálnych kaprárskych potrieb a návnad.
Galéria produktovGaléria produktov h2>
h2>
Kód výrobcu | B0112 |
Značka | Nash |
Spôsob rybolovu | Kapre |
Druh | Tigrí orech |
Účel | Amur, Kapry, Pražma |
Váha | 2500 g |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac