MODRÁ CHAMELEONOVÁ LAMPA FILM 30cm x 100cm METROV, MODRÁ OCHRANNÁ
Kód tovaru: 14414699955
MODRÁ CHAMELEONOVÁ LAMPA FILM 30cm x 100cm METROV, MODRÁ OCHRANNÁ
Kód tovaru: 14414699955
- Stav: Nové
- Šírka produktu: 30 cm
- Dĺžka: 100 cm
- Účel: Pre lampy
- Kód výrobcu: 19984225
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Autofólie od priameho dovozcu
Termoplastická fólia na stmavenie alebo zmenu farby svietidiel v chameleónovej modrej. Je odolný voči vonkajším faktorom (dážď, slnko, teplota). Fólia je nalepená na vonkajšiu stranu svietidla bez toho, aby ste museli odstraňovať tienidlo. Fólia dokonale chráni lampu proti poškriabaniu a poškodeniu, má odnímateľné lepidlo, ktoré po demontáži nezanechá žiadne stopy.
Fólia je narezaná z kotúča šírky 30 cm a dĺžky 10 metrov.
Ak si kúpime 1 kus, dostaneme časť 100 cm x 30 cm
Ak si kúpime 2 kusy, dostaneme časť 200 cm x 30 cm
Pri kúpe 3 kusov dostaneme sekciu 300 cm x 30 cm
Ak si kúpime 4 kusy, dostaneme sekciu 400 cm x 30 cm
atď. do 10 metrov, fóliu pošleme vždy v jednom kuse.
Zostávajúce aukcie zahŕňajú rolku 10m x 30cm za veľkoobchodnú cenu 85 PLN.
Inštalácia:
Stmavenie lámp vyžaduje manuálnu zručnosť alebo aspoň malú znalosť ovíjania auta, začiatočníkom odporúčame pozrieť si inštruktážne video. Materiály, ktoré by sme mali zhromaždiť, sú odmasťovacia kvapalina, čistá handrička, rezačka na tapety, aplikačná kvapalina, stierka s plsťou a teplovzdušná pištoľ. Minimálna teplota pri aplikácii je 12 stupňov, čím je vyššia, tým lepšia je priľnavosť fólie. Pri nižších teplotách by sa fólia mala aplikovať iba vo vykurovanej garáži, po inštalácii by vozidlo malo zostať pri izbovej teplote 24 hodín (kým lepidlo nezatvrdne), aby sa predišlo teplotným rozdielom, ktoré môžu fóliu nepriaznivo ovplyvniť.
Krok za krokom:
1. Odmasťovanie lámp, napríklad lakovým benzínom alebo izopropylalkoholom. Toto by sa malo robiť opatrne, aby ste udržali čo najlepšiu priľnavosť.
2. Zrezanie veľkosti fólie, aby sa zmestila na tienidlo, berúc do úvahy priestor na každej strane.
3. Z fólie odstránime ochranné vrstvy a následne nastriekame roztokom tienidlo a fóliu na lepiacej strane (na iných aukciách je možné zakúpiť kvapalinu, ktorú treba riediť vodou). Môžete použiť aj inú aplikačnú kvapalinu alebo použiť niekoľko kvapiek Johnson's baby kúpeľa na 1 liter vody. Nepoužívajte čistiace prostriedky, ako sú prostriedky na umývanie riadu alebo čistič okien, ktoré môžu zanechať šmuhy pod fóliou. Aplikujte fóliu opatrne a pomocou plstenej stierky, ktorá pomôže opraviť nerovnosti, vzduchové bubliny a zvyšky vody, a zároveň pomocou teplovzdušnej pištole, ktorá zlepší plasticitu fólie a spojí lepidlo. Nestrihajte fóliu v jednej rovine s okrajmi vozidla – pomôžete tým predísť negatívnym vplyvom, ako je zmrštenie fólie a mechanické poškodenie, napríklad pri umývaní auta. Fóliu príliš nenaťahujte. Fóliu je možné natiahnuť, čo uľahčuje inštaláciu, no jej flexibilita nie je neobmedzená. Nadmerné natiahnutie fólie môže viesť k stiahnutiu fólie alebo k jej ohmataniu pozdĺž okrajov.
4. Prečnievajúce časti fólie odrežeme nožom.
Technika nanášania za mokra alebo za sucha: Drvivá väčšina ľudí aplikuje fóliu namokro, odstránenie bublín sa zdá byť veľa jednoduchšie. Lepidlo bude viazať silnejšie až po odparení vody a malé kvapky tekutiny, ktoré neboli odstránené, sa môžu po niekoľkých dňoch alebo týždňoch samy odpariť. Pri suchej technike lepidlo po nanesení ihneď zatuhne, ale je oveľa ťažšie odstrániť vzduchové bubliny.
Kartónová tuba chráni fóliu pri preprave.
Dostupné príslušenstvo pre použitie na iných aukciách: stierky na vyhladzovanie, odmasťovacie kvapaliny, teplovzdušné pištole alebo súpravy nástrojov.
Stav | Nové |
Šírka produktu | 30 cm |
Dĺžka | 100 cm |
Účel | Pre lampy |
Kód výrobcu | 19984225 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
chýba platba kartou
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac