Plavecké okuliare Aqua Speed Pegasus pre deti
Kód tovaru: 14316306388
Plavecké okuliare Aqua Speed Pegasus pre deti
Kód tovaru: 14316306388
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 7829
- Model: Pegasus
- Značka: Aqua-Speed
- Pohlavie: Neuplatňuje sa
- Dominantná farba: Viacfarebná
- Materiál popruhu: Silikón
- Druh: Pre deti
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,3 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Aqua Speed PLÁVACIE OKULIARE MODEL PEGAZ JUNIOR - DETI
- Veľkosť: univerzálna detská (juniorská)
- Protizahmlievacia vrstva a UV filter
- Pohodlné zdobené tesnenie vyrobené z mäkkého silikónu
- Rám a šošovky vyrobené z materiálu odolného voči poškodeniu
- Pohodlné a ľahko použiteľné nastavovacie prvky popruhu.
Jednodielne okuliare PEGAZ sú určené pre staršie deti a tínedžeri. Ich šošovky sú navzájom spojené pomocou flexibilného, odolného nosového mostíka.
Tesnenia a dvojitý pásik vyrobený z vysokokvalitného silikónu zaručujú pohodlie pri používaní a tesnosť. Okuliare PEGAZ disponujú pohodlným systémom nastavenia dĺžky remienka Easy Clip.
Vďaka tomu sa okuliare prispôsobia tváram rôznych tvarov. Šošovky okuliarov sú vybavené UV filtrom a vrstvou proti zahmlievaniu.
Unikátny dizajn a výber farieb robí z okuliarov PEGAZ vynikajúcu voľbu pre deti a tínedžerov, ktorí chcú na kúpalisku vyniknúť.
- Okuliare majú na vnútornej strane šošoviek špeciálnu polymérovú vrstvu ANTI-FOG, ktorá spôsobuje rovnomerné rozprestretie kvapiek vody – zabraňuje zahmlievaniu šošoviek. Treba mať na pamäti, že okuliarov s ANTI-FOG povrchovou úpravou by ste sa nemali dotýkať zvnútra prstami ani ich utierať a šošovky by ste mali chrániť pred čistiacimi prostriedkami, ktoré povrch oplachujú.
- Ak sa účinnosť ochrany proti zahmlievaniu zníži, zakryte vnútro okuliarov sprejom ANTI-FOG (sprej stojí niekoľko PLN a vystačí na niekoľko mesiacov používania).
AQUA SPEED je jedinečný dizajn a moderná výrobná technológia. Plavecké doplnky s logom značky AQUA SPEED sa vyrábajú v najlepších svetových továrňach.
Vysokokvalitné materiály použité v produktoch značky AQUA SPEED stavajú značku na popredné miesto medzi spoločnosťami zaoberajúcimi sa plaveckým priemyslom.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 7829 |
Model | Pegasus |
Značka | Aqua-Speed |
Pohlavie | Neuplatňuje sa |
Dominantná farba | Viacfarebná |
Materiál popruhu | Silikón |
Druh | Pre deti |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,3 kg |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac