Bentonitové stelivo pre mačky s aktívnym uhlím 5l
Kód tovaru: 14308784322
Bentonitové stelivo pre mačky s aktívnym uhlím 5l
Kód tovaru: 14308784322
- Kód výrobcu: 5902205065011
- Druh: Bentonit
- Značka: Hilton
- Obchodné meno: HILTON PREMIUM
- Kapacita: 5 l
- Vlastnosti: Odstrániť sanitárnymi prostriedkami, Zhlukovanie
- Hmotnosť produktu s obalom: 3 kg
- Balenie: Tavené vrecko
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Zažite silu hrudkovania s naším 5-litrovým balením bentonitového steliva pre mačky!
Rozlúčte sa so zápachom a privítajte jednoduché čistenie- s našou vysoko účinnou a pohodlnou bentonitovou podstielkou s aktívnym uhlím, ktorá sa ešte viac postará o čistotu podstielky vášho domáceho maznáčika. Verte nám, vy a váš chlpatý kamarát sa vám neskôr poďakujete.
Podstielka vyrobená zo 100% prírodného bentonitu s trochou aktívneho uhlia, bez chemických prísad. Dokonale hrudkuje, vytvára tvrdé kompaktné hrudky. Ktoré sa dajú ľahko vybrať z odpadkového koša špachtľou. Aktívne uhlie používané v podstielke HILTON je prelomovým riešením, ktoré pomáha udržiavať podstielku ešte čistejšiu ako bežná podstielka.
Podstielka
do podstielky pre mačky má mnoho výhod, a to ako pre mačku a jej opatrovateľov.✅Absorpcia zápachu: Podstielka je často navrhnutá tak, aby účinne absorbovala a neutralizovala nepríjemné pachy mačacieho moču, čo pomáha udržiavať sviežu vôňu bytu.
✅Jednoduché čistenie: Podstielka uľahčuje udržiavanie odpadkového koša v čistote. Možno ich jednoducho vysypať a nahradiť čerstvými, čo uľahčuje každodennú starostlivosť o podstielku.
✅Nízka prašnosť: Mnohé podstielky sú navrhnuté tak, aby sa počas používania minimalizovala prašnosť, ktorá je prospešný pre zdravie mačiek a ľudí s alergiami.
✅Pohodlné pre mačky: Mačky často radi hrabú do pelechu, čo je prirodzené správanie súvisiace s ich inštinktom skryť ich vôňu. Podstielka poskytuje mäkkú a vhodnú textúru pre tieto činnosti.
✅Podpora hygieny vašej mačky: Čistá podstielka s vhodnou podstielkou pomáha udržiavať vašu mačku v dobrom zdravotnom stave tým, že zabraňuje rastu baktérií.
Hilton stelivo:
✅ je bezprašné
✅zhlukuje sa
✅absorbuje pachy
✅nelepí sa na labky
✅eliminuje nepríjemné pachy
Pamätajte , avšak každá mačka môže mať vaše preferencie týkajúce sa podstielky, preto sa oplatí experimentovať, aby ste našli tú najvhodnejšiu pre vášho miláčika.
Ponuka platí pre 5-litrové balenie.
Kód výrobcu | 5902205065011 |
Druh | Bentonit |
Značka | Hilton |
Obchodné meno | HILTON PREMIUM |
Kapacita | 5 l |
Vlastnosti | Odstrániť sanitárnymi prostriedkami, Zhlukovanie |
Hmotnosť produktu s obalom | 3 kg |
Balenie | Tavené vrecko |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac