Sadolin DEKOR Cherry Blossoming lak moridlo 1L
Kód tovaru: 14253707389
Sadolin DEKOR Cherry Blossoming lak moridlo 1L
Kód tovaru: 14253707389
- Stav: Nové
- Typ produktu: Lakovanie
- Doba schnutia: 4 h
- Výkon: 13 M²/l
- Aplikácia: Univerzálne
- Efekt: Satén
- Balenie: Plechovka
- Funkcie: Dekoratívne
- Značka: Sadolin
- Kapacita: 1 l
- Spôsob aplikácie: Štetec
- Farba výrobcu: Čerešňové kvety
- Hmotnosť produktu s obalom: 2 kg
- Kód výrobcu: 5253999
- Typ: Voda
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Vodou riediteľná lazúra na ochranu a dekoráciu drevených povrchov v interiéri aj exteriéri. Vytvára nátery so saténovým povrchom, zdôrazňujúce prirodzenú krásu lakovaného dreva a poskytujúce veľmi odolný dekoratívny efekt. Moderné a módne farby lakov dodávajú interiérovým dreveným povrchom jedinečný štýl. Rýchloschnúce zloženie s nízkym zápachom umožňuje bezpečnú a jednoduchú aplikáciu v interiéri. Lakované povrchy sú suché na dotyk už po 3 hodinách.
Vlastnosti produktu
- Atraktívny dekoratívny efekt.
- Zdôrazňuje prirodzená kresba dreva
- Rýchle schnutie. Suché na dotyk po 3 hodinách.
- Nízka úroveň zápachu. Jednoduchá aplikácia
ÚČINNOSŤ 13-15 m2/l
Skutočná spotreba závisí od vlastností podkladu, najmä od druhu a druhy lakovaného dreva. Účinnosť uvedená pre jednu vrstvu.
APLIKÁCIA
Sadolin Dekoratívna lazúra na vnútorné a vonkajšie použitie je vodou riediteľná laková lazúra na ochranu a dekoráciu drevených povrchov v interiéri a vonku.
- ∂ Vytvára nátery so saténovým povrchom, zdôrazňujúc prirodzenú krásu lakovaného dreva a poskytujúce veľmi odolný dekoratívny efekt. Moderné a módne farby laku dodávajú dreveným povrchom interiéru jedinečný štýl.
- ∂ Rýchloschnúce zloženie bez zápachu umožňuje bezpečnú a jednoduchú aplikáciu v interiéri. Lakované povrchy sú suché na dotyk už po 3 hodinách.
Odporúča sa najmä na obklady, skrine, dvere, okná, rámy, lišty a iné drevené povrchy vo vnútri a vonku z hladkých miestností drevo, hobľované. Vhodné na renovačné natieranie povrchov predtým pokrytých inými lakmi alebo lakovými nátermi.
Produkt sa neodporúča používať na dreviny s vysokým obsahom trieslovín, ako je dub a exotické dreviny, napr merbau, afzelia , framiré, cedar. , meranti.
VÝHODY PRODUKTU
- ∂ jedinečná farebná paleta (vrátane módnych pastelov),
- ∂ atraktívny dekoratívny efekt,
- ∂ rýchloschnúce zloženie – suché na dotyk už po 3 hodinách,
- ∂ nízka úroveň zápachu – jednoduchá aplikácia,
- ∂ rozpustný vo vode.
PRÍPRAVA PRODUKTU
- Pred a počas lakovania dôkladne premiešajte.
- Nepridávajte cudzie prísady
PRÍPRAVA PODKLADU
Povrch, ktorý sa má natrieť, musí byť:
- suché a vyzreté - vlhkosť dreva by nemala presiahnuť 15 %,
- čisté a odmastené (bez nečistôt - prachu, piesku, škvŕn, organických usadenín atď.),
- hladko vybrúsené ,
- zdravé, v prípade biologického poškodenia očistite surové drevo alebo odstráňte kontaminované drevo, potom vyplňte medzery a praskliny vhodným tmelom na drevo, zarovnajte a prebrúste,
- v prípade na ochranu surového dreva, ktoré sa bude používať v exteriéri, vopred naneste technickú impregnáciu Sadolin Base, Sadolin BaseHP alebo Sadolin SuperBase.
Podklady prechádzajú renováciou:
- dôkladne odstráňte staré odlupujúce sa nátery farieb, lakov alebo lazúr na surové drevo,
- podklady predtým natreté lazúrou alebo lazúrou, ktorých náter je nepoškodený a dobre priľne k podkladu, očistite od nečistôt, matný brúsnym papierom a odprášený.
MAĽOVANIE
Podmienky lakovania
- teplota okolia by mala byť medzi +8°C a +25°C,
- relatívna vlhkosť vzduchu by mala byť nižšia ako 80 %,
- nenatierajte vo vlhkých podmienkach (napr. počas alebo pri pravdepodobnom daždi, hmle, snežení), v horúcom popoludní a pri silnom vetre. Podmienky natierania určujú čas schnutia vrstvy produktu a vlastnosti výsledného náteru.
Odporúčané metódy natierania
- štetec: dosiahne sa najlepší efekt pomocou štetcov s umelými štetinami.
Parametre (finálneho) lakovania vrchného náteru
- laku pred použitím neriediť,
- naneste 2-3 vrstvy s odstupom aspoň 4 hodín po nanesení predchádzajúcej vrstvy,
- opatrne rozotrite pozdĺž štruktúry dreva, aby ste získali rovnomernú vrstvu,
- pred nanesením ďalšej vrstvy, ak drevné vlákna stúpajú, náter by sa mal prebrúsiť jemnozrnným brúsnym papierom a dobre zbaviť prachu,
- tretia vrstva laku je potrebná pre vonkajšie aplikácie.
Stav | Nové |
Typ produktu | Lakovanie |
Doba schnutia | 4 h |
Výkon | 13 M²/l |
Aplikácia | Univerzálne |
Efekt | Satén |
Balenie | Plechovka |
Funkcie | Dekoratívne |
Značka | Sadolin |
Kapacita | 1 l |
Spôsob aplikácie | Štetec |
Farba výrobcu | Čerešňové kvety |
Hmotnosť produktu s obalom | 2 kg |
Kód výrobcu | 5253999 |
Typ | Voda |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac