LEGO SPEED CHAMPIONS 76902 McLaren ELVA DARČEK
Kód tovaru: 14250361026
LEGO SPEED CHAMPIONS 76902 McLaren ELVA DARČEK
Kód tovaru: 14250361026
- Stav: Nové
- Vek dieťaťa: 7 rokov +
- Hrdina / rozprávka: Nevyplnené
- Pohlavie: Chlapci, Dievčatá
- Nastaviť názov: McLaren Elva
- Počet položiek: 263
- Číslo výrobku: 76902
- Certifikáty a schválenia: CE
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,29 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
⭐ S P E C Y ⭐
❗LEGO SPEED CHAMPIONS 76902 McLaren ELVA❗
- Katalógové číslo: 76902
- Riadok: SPEED CHAMPIONS
- Počet prvkov: 263 ks.
- Vek: 7+
Rozmery:
- Dĺžka : 16 cm
- Výška: 4 cm
- Šírka:7 cm
✔️NOVÝ, NEPOUŽITÝ, TOVÁRNE ZABALENÝ PRODUKT✔️
⭐ NEKONEČNÁ ZÁBAVA ⭐
Pripravte sa na stretnutie s jedným z najinovatívnejších áut na svete, Toto je úžasne rýchly McLaren Elva! Teraz máte šancu postaviť LEGO® Speed Champions repliku tohto ultraluxusného, ultra-aerodynamického démona rýchlosti.
✔-------------- -------- --------------------------✔
Vložiť vodič McLarenu za volantom sedadiel s pohonom dvoch kolies,otvorte kokpit a vyrazte na trať. Bude to jazda na plný plyn!
⭐ VÝHODY PRODUKTU ⭐
✅ Táto 263-dielna súprava - LEGO ® Speed Champions McLaren Elva (76902) je perfektný darček k narodeninám alebo inej príležitosti pre deti vo veku 7 a viac rokov a všetkých ostatných milovníkov áut.
✅ Replika auta McLaren Elva - je približne 4 cm vysoká, 16 cm dlhá a 7 cm široká a jej široký podvozok s ôsmimi čapmi umožňuje, aby sa do otváracieho kokpitu zmestili dve sedadlá a autentické detaily.
⭐ PODROBNOSTI NA STIMULUJÚCE VAŠU PREDSTAVIVOSŤ ⭐
Stavba LEGO® Speed Champions McLaren Elva (76902) umožňuje deťom a automobilovým nadšencom postaviť a preskúmať jedno z najluxusnejších superrýchlych áut na svete. svet.
✔------------------------------------- ----------- --✔
Stavitelia sa môžu spoľahnúť na pútavý stavebný zážitok a v každom ohľade úžasná replika bude na poličke vyzerať skvele a bude perfektný pre inscenované preteky!>
⭐ KVALITA A BEZPEČNOSŤ⭐
✅ Vysokokvalitné materiály, stavebnice LEGO® sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Sú konzistentné, vždy do seba zapadajú a dajú sa ľahko zložiť, spojiť a oddeliť, a tak je to už od roku 1958
✅ Bezpečnosť na prvom mieste – kocky a ďalšie prvky LEGO® súprav odpadávajú , zahrievané, drvené, skrútené a skúmané mnohými inými spôsobmi. Vďaka tomu si môžete byť istí, že spĺňajú prísne globálne bezpečnostné normy
⭐ KREATIVITA A PREDSTAVIVOSŤ ⭐
Súpravy LEGO® Speed Champions umožňujú deťom a automobilovým nadšencom objavteniektoré z najzaujímavejších áut na svete. Autentické modely áut sú skvelými dekoráciami a sú ideálne pre pretekársku zábavu.
✔----------------------- -- ----------------------✔
Táto súprava autíčka nevyžaduje batérie. Jeho hybnou silouje detská fantázia, takže preteky môžu pokračovať donekonečna!
⭐POZOR NA DETAIL⭐
Tento zberateľský model auta má široký podvozok , vďaka čomu má otvárací kokpit miesto pre dve sedadlá a ešte viac detailov. Sada navyše obsahuje minifigúrku vodiča v kombinéze a prilbu s kľúčom, takže je tu veľa priestoru na kreatívnu hru.
⭐ VIAC AKO BLOKY ⭐
LEGO Speed Stavebnice Champions obsahujú miniatúrne modely najlepších a najznámejších áut na svete. Vozidlá z tejto série sú dokonalou dekoráciou a sú skvelé na preteky.
✔---------------------- --- ----------------------✔
Deti a nadšenci budujú realistickú repliku McLaren Elva autá spoznajú jeho prototyp. Model je možné umiestniť na poličku alebo použiť na preteky s inými vozidlami zo série Speed Champions.
⭐ÚŽASNÉ DOPLNKY ⭐
V krabici nájdete všetko, čo potrebujete na zostavenie zberateľského modelu auta McLaren Elva, ako aj pretekárskeho jazdca s kľúčom v obleku a prilbe.
✔----- ------------ -----------------------------✔
Súprava je jednoduchápodrobný návod, ktorý uľahčí stavanie deťom aj dospelým.
❗VÍTAJTE PRI NÁKUPE❗Stav | Nové |
Vek dieťaťa | 7 rokov + |
Hrdina / rozprávka | Nevyplnené |
Pohlavie | Chlapci, Dievčatá |
Nastaviť názov | McLaren Elva |
Počet položiek | 263 |
Číslo výrobku | 76902 |
Certifikáty a schválenia | CE |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,29 kg |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac