BingoSpa zelený gél, krehké kapiláry, ťažké nohy
Kód tovaru: 14237357742
- Stav: Nové
- Druh: Gél
- Kód výrobcu: 166
- Produkt neobsahuje: Hliník, Amoniak, Mydlo, PEG, Sírany, Silikóny, Zložky živočíšneho pôvodu, SLES, SLS, Vône
- Balenie: Nádoba
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Kapacita: 500 ml
- Aktívne zložky: Extrakt z aloe, Extrakt z pagaštanu konského, Pepermintový olej
- Vôňa: Bez zápachu
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,6 kg
- Zdravotnícka pomôcka: Nie
- Váha: 500 g
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Žilky na nohách sú známe aj ako teleangiektázie, t.j. rozšírené, drobné cievky. Vyzerajú ako rozvetvené, pod kožou viditeľné tenké žilky. Zvyčajne majú modrastú alebo červenú farbu a nie je možné ich cítiť pod prstami. Môžu pokrývať malé aj veľké kožné povrchy.
U žien sú prasknuté kapiláry najčastejšie výsledkom pôsobenia estrogénu na vlásočnicové svaly, čo zvyšuje ich tendenciu rozširovať sa a praskať. Vznik tzv „pavúčie žily" uprednostňujú hormonálne lieky a steroidy. Tieto zmeny sú často dedičné. Opaľovanie, dlhé hodiny státia na vysokých opätkoch a sedavý spôsob života majú negatívny vplyv aj na krehké kapiláry.
Bingo Gel Green na masáž a potieranie ťažkých nôh obsahuje krehké vlásočnice:
extrakt z pagaštanu konského - bohatý zdroj escínu, ktorý má protizápalové vlastnosti a pôsobí proti opuchom.Klinické štúdie uskutočnené na pacientoch trpiacich chronickými žilami nedostatočnosť alebo kŕčové žily preukázali zmenšenie opuchov spôsobených zníženou priepustnosťou kapilár Escín inhibuje škodlivý enzým - hyaluronidázu, ktorá je zodpovedná za „kazenie“ stien krvných ciev Escín inhibíciou účinku enzýmu hyaluronidázy zabraňuje rozkladu kyseliny hyalurónovej, hlavného spojiva endotelu ciev.Escín tlmí aj rozklad iných enzýmov (hydrolýzu) – destabilizuje a rozkladá štruktúru ciev.Táto liečivá látka tiež zvyšuje odolnosť mikrociev proti prasknutiu – čím zabraňuje vzniku krvnej plazmy exsudácia a z toho vyplývajúce opuchy;
mätový olej - pôsobí protibolestivo pri reumatických ochoreniach, pôsobí upokojujúco a proti svrbeniu, aloe - pôsobí protizápalovo a regeneračne na tkanivá, gáfor - pôsobí baktericídny účinok, sťahuje rozšírené kapiláry a uvoľňuje zúžené kožné cievky, čo spôsobuje subjektívny pocit zníženia bolesti
Ako používať: Na zvolené miesto vtierajte cca 10 ml gélu po dobu 2 rokov. - 3 min. Na masáž - naneste malé množstvá gélu na pokožku, masírujte asi 10 minút.
Zloženie/INCI: Aqua, Peermint Oil, Alc., Aescules Hipocastarnum Extract, Trietanonomine, Propylénglykol, extrakt z linum usitatissimum, extrakt z aloe vera, extrakt z chamomilla recutita, akrylát/steareth-20 metakrylát copolyme, akrylát/c10-30 akrylkrylový crosspolymér, cinnamum camphora olej, camelia sinensis Metylparabén , Etylparabén, Propylparabén, Fenoxyetanol, DMDM-Hydantion, CI 19140, CI 42090.
Kapacita 500 ml
Výrobca: Bingospa
Kód:5901842001666
Stav | Nové |
Druh | Gél |
Kód výrobcu | 166 |
Produkt neobsahuje | Hliník, Amoniak, Mydlo, PEG, Sírany, Silikóny, Zložky živočíšneho pôvodu, SLES, SLS, Vône |
Balenie | Nádoba |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Kapacita | 500 ml |
Aktívne zložky | Extrakt z aloe, Extrakt z pagaštanu konského, Pepermintový olej |
Vôňa | Bez zápachu |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,6 kg |
Zdravotnícka pomôcka | Nie |
Váha | 500 g |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac