Puzdro s okuliarmi diVinto - Koho to zaujíma - Diamond
Kód tovaru: 14047962392
Puzdro s okuliarmi diVinto - Koho to zaujíma - Diamond
Kód tovaru: 14047962392
- Stav: Nové
- Značka: Divinto
- Kapacita: 860 ml
- Farba: Transparentná
- Počet kusov v súprave: 2
- Materiál spracovania: Sklo
- Účel: Poháre na biele víno, Poháre na červené víno
- Kód výrobcu: 5906660866985
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Púzdro s pohármi diVinto - Who cares - Diamond
Originálny set na víno Puzdro s pohármi diVinto - Who Cares je sada dvoch pohárov, do ktorých sa zmestí všetko víno, zabalené v elegantnom kufríku. Samotné okuliare sa vyznačujú nielen veľkosťou a farbou, ale aj vtipnou potlačou, ktorá sa hodí do každej nálady. Je to darček s vyplazeným jazykom, ktorý ukazuje, ako dobre niekomu rozumiete. Puzdro, ktoré si môžete vziať kamkoľvek Užívať si život je jednoduché, keď to robíte s dobrým vínom, a ešte jednoduchšie, keď pijete víno z jedinečných pohárov v dobrej spoločnosti. Okuliare Who Cares si môžete vziať so sebou doslova všade vďaka odolnému puzdru, ktoré ich ochráni pred rozbitím a umožní ich bezpečné prenášanie. Pevný, vystužený materiál, praktická rukoväť a zmysel pre detail robia takýto darček pre obdarovaného nezabudnuteľným. Tri úrovne plnenia Na pohároch sú vyznačené tri úrovne plnenia, pretože život je prelínanie dní, ktoré sa oplatí osláviť, ale aj dní, na ktoré by sme najradšej zabudli. V prvom prípade existuje úroveň Dobrý deň a v druhom prípade úroveň Zlý deň. Buďte opatrní, od tejto úrovne skôr či neskôr dosiahnete Dobrý deň. :) Keď je vám to jedno a chcete si len oddýchnuť, použite úroveň Who cares - aspoň sa nebudete musieť starať o dopĺňanie. O radosť sa treba podeliť.Jedinou nevýhodou dobrého vína je potreba neustále ho prilievať, pretože z pohára rýchlo mizne. Obrie poháre diVinto efektívne (a vtipne) riešia problém vždy prázdneho pohára, pretože sa do nich zmestí aj celá fľaša tohto lahodného moku. Poháre sú dva, pretože radosť sa musí zdieľať a téma vínnych úrovní bude krásne fungovať aj v dvoch ľuďoch; pretože ak je to pre mňa "zlý deň" a pre teba "dobrý deň", potom spolu máme "deň nebol taký zlý" - vždy je spolu väčšia zábava! Pre koho je sklenená vitrína diVinto zaujímavým svadobným darom, napríklad namiesto kvetov, pretože je to trvácny a praktický darček. Pomôže mladomanželom prežiť zlé časy s humorom a optimizmom a tiež uľahčí oslavu tých najlepších. Vychytávka je ako stvorená na výročie či Valentína, pretože na oslavu spoločne strávených chvíľ sa oplatí vytvoriť romantické prostredie a vďaka prenosnému púzdru s okuliarmi ho môžete mať všade. Dievčenský večer s priateľom je ďalšou príležitosťou, ktorá si vyžaduje obrovské okuliare. Ak sa v našom okruhu nájde pár milovníkov vína, ktorých máme radi, bude pre nich diVinto Glass Case dokonalým prekvapením. Úrovne naplnenia vyznačené na pohári dodajú ich spoločným chvíľam pokvapkané kvapkou vášho obľúbeného nápoja iný rozmer.
Sada obsahuje: 2 x poháre na víno, puzdro. Pripravené ako darček bez potreby ďalšieho balenia. Nápis na produkte: Good Day / Bad Day / Who cares. Výrobok je chránený registrovaným dizajnom spoločenstva č. 003611839-0001. Výrobok je chránený registrovaným dizajnom spoločenstva č. 004676559-0001. Výrobok je chránený registrovanou ochrannou známkou. Pohár na víno: Pohár vám umožní vychutnať si víno bez toho, aby ste ho museli nalievať. Gigantický gadget, ktorý robí obrovský dojem. Materiál: sklo. Rozmery: 26 cm (výška), 860 ml (kapacita). Vhodné pre styk s potravinami. Pred prvým použitím umyte. Puzdro: Materiál: EVA. Puzdro je vyrobené z tvrdého a pevného materiálu, ktorý chráni jeho obsah pred rozbitím. Ľahký a kompaktný dizajn uľahčuje zbalenie puzdra do tašky, batohu alebo kufra. Rozmery: 32 cm (výška), 27 cm (šírka). Rozmery v balení: 12,0 x 27,0 x 32,0 (cm). Hmotnosť: 0,85 kg.
Stav | Nové |
Značka | Divinto |
Kapacita | 860 ml |
Farba | Transparentná |
Počet kusov v súprave | 2 |
Materiál spracovania | Sklo |
Účel | Poháre na biele víno, Poháre na červené víno |
Kód výrobcu | 5906660866985 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac