SATTVA - vlasové tonikum Henna & Amla 100 ml pleťová voda
Kód tovaru: 14046990535
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: STV666 5903794180666 100ml
- Druh: Potieranie
- Balenie: Rozprašovač
- Produkt neobsahuje: Alkohol, Hliník, Amoniak
- Kapacita: 100 ml
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,15 kg
- Vôňa: Amla
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Popis produktu:
Mlieko na pokožku hlavy rozžiari a zjemní. Jedinečné zloženie aloe, henny, amly, extraktu senovky gréckej, horčice, korenia a santalového dreva. Vôňa tejto pleťovej vody je najorientálnejšia a najsilnejšia zo všetkých troch typov. Môže za to najmä amla a santalové drevo. Vôňa časom slabne a stáva sa jemnejšími, bylinnými tónmi.
Hlavné účinné látky:
- šťava z aloe – má hydratačný účinok.
- extrakt z henny - má protizápalové a upokojujúce vlastnosti.
- extrakt z ovocia amla - stimuluje rast a reguluje vlasovú pokožku.
- extrakt shikakai - osviežuje pokožku hlavy.
- extrakt z harmančeka - má baktericídny účinok.
- extrakt zo santalového dreva - dodáva orientálnu vôňu a stimuluje rast.
- extrakt z senovky gréckej a horčice - má stimulačný účinok na rast vlasov.
- Hydrolyzované sójové proteíny – odrážajú vlasy pri korienkoch a majú vyhladzujúci efekt.
- Neemový olej, tiež známy ako neemový olej – má vlastnosti proti lupinám, reguluje tvorbu kožného mazu sekrét.
- paprikový extrakt - stimuluje rast vlasov.
Ako používať: Naneste 5 ml prípravku na pokožku hlavy. Jemne masírujte. Môže sa aplikovať pred alebo po umytí hlavy. Pleťové vody sú veľmi intenzívne bylinné. Vďaka vysokému obsahu rastlinných extraktov a použitiu čo najmenej konzervačných látok pleťová voda mierne stmavne. Tvorba sedimentu je prirodzená. Bylinky môžu vlasy mierne stmaviť – platí pre svetlé a platinové blond. Ak ste náchylní na alergie na prírodné zložky (napr. aloe, harmanček), mali by ste si urobiť test na alergiu.
Zloženie: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Emblica Výťažok z ovocia Officinalis, Polysorbát 20, Propándiol, Výťažok z plodov Acacia Concinna, Výťažok z kvetov Chamomilla Recutita Matricaria, Výťažok z koreňa Nardostachys Jatamansi, Výťažok zo semien Trigonella Foenum Graecum, Hydrolyzovaný sójový proteín, Výťažok zo semien Brassica Alba, Výťažok zo semien Brassica Indického, A Santa Rosalum Officinalis Oil, panthenol, niacinamid, alantoín, extrakt z plodov Capsicum Annuum, sorban draselný, benzoan sodný, kyselina citrónová.
Vyberte si Drogeria LaRose:
✦ Dlhé datle na použitie!
✦ Kozmetika skontrolovaná kozmetológom
✦ Dodanie zo skladu v Poľsku do 48 hodín, priamo od distribútora
✦ Široký výber produktov starostlivosti
Stav | Nové |
Kód výrobcu | STV666 5903794180666 100ml |
Druh | Potieranie |
Balenie | Rozprašovač |
Produkt neobsahuje | Alkohol, Hliník, Amoniak |
Kapacita | 100 ml |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,15 kg |
Vôňa | Amla |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac