CLARESA BUILDING GEL SOFT&EASY CHAMPAGNE
Kód tovaru: 13988740651
CLARESA BUILDING GEL SOFT&EASY CHAMPAGNE
Kód tovaru: 13988740651
- Stav: Nové
- Značka: Claresa
- Druh: Základný náter
- Dominantná farba: Béžová a hnedá
- Kapacita: 45 ml
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
CLARESA NAIL BUILDING GEL CHAMPAGNE 45g
STAVEBNÝ GÉL SO ZLATÝMI FLICKAMI / ZÁKLADNÝ GÉL NA BUDOVANIE A PREDĹŽENIE NECHTOV
HIT TEJTO SEZÓNY
Oplatí sa kúpiť CLARESA soft&easy kurz na nechty
2>2️gél na nechtyJe to jeden z najlepších samonivelizačných gélov, ak nechtovú platničku dobre pripravíme na styling, gél sa neprevzdušňuje a vďaka inovatívnej receptúre Heatless, ktorá zaisťuje nižšiu polymerizačnú teplotu, minimalizuje pálenie, pretože zabraňuje zaplavovaniu nechtovej kožičky, čo uľahčí získanie úhľadných hybridných štylizácií. Gél možno použiť na spevnenie, doplnenie a predĺženie prirodzenej nechtovej platničky.
CLARESA BUILDING GEL soft & easy 45g
❤️ ❤️ ❤️ ❤️
- CHAMPAGNE - prirodzený, jemný nahý odtieň s trblietavými zlatými čiastočkami, ktorý dodáva výnimočne efektívny efekt. Perfektný na samostatné použitie ako kompletná manikúra alebo ako podklad pre fantazijnejšie štylizácie, kryje až 90 %!
Nestačí vám hybridný lak? Potrebujete super odolný a efektívny styling, ktorý si rýchlo urobíte doma? Hľadáte spôsob, ako jednoducho vytvrdiť prírodnú nechtovú platničku alebo predĺžiť nechty? Náš nový SOFT&EASY BUILDER GEL je produkt pre vás!
Inovatívne gélové zloženie s jedinečnou štruktúrou a hustotou ho dokonale vyrovná, čo odpustí chyby aj nie príliš skúsenému používateľovi, rýchlu prácu uľahčuje aj tixotropia (tekutá pamäť), ktorá zabraňuje kvapkaniu na nechtovú kožtičku. Styling so SOFT&EASY nevyžaduje pilník ani vrchný lak - stačí pretrieť disperznú vrstvu čističom a intenzívne lesklé nechty sú pripravené!
Moderné zloženie gélu s výbornou priľnavosťou* vám umožňuje zarovnať, vytvrdiť a predĺžiť platničku aj s tenkou vrstvou, čo zaručuje stylingu podobný vzhľad ako prírodná nechtová platnička a zároveň trvácnosť až 4 týždne (!). Zabraňuje tiež lámaniu a lámaniu nechtov, vďaka čomu môžu rásť oveľa dlhšie. Špeciálne Heatless zloženie vďaka nízkej polymerizačnej teplote minimalizuje horenie v lampe.
SÚ DOBRÉ CLARESY GÉLY? ÁNO ❤️- Samonivelačné, s tixotropiou (kvapalná pamäť) - JEDNODUCHÉ!
- Multifunkčné - RÝCHLE!*
- S vysokou priľnavosťou! KLONG
- S vysokou priľnavosťou! li>
- S Heatless receptúrou - UFF, NEPÁLI V LAMPE!
- Aplikácia: doplnenie a spevnenie prirodzenej nechtovej platničky a predĺženia nechtov - BINGO!
Výrobky CLARESA - navrhnuté na domáce použitie, vybrané profesionálmi!
Produkty CLARESA - každý si vyberá a každý si vyžaduje profesionálnu platničku! individuálny prístup, takže v prípade obzvlášť náročných nechtov môžete na posilnenie priľnavosti gélu použiť lak z vašej obľúbenej Clares Base.
KAPACITA 45g
Hybridné laky sú nepopierateľne bezkonkurenčnou formou nechtového stylingua výhody hybridných nechtov je možné vymenovať donekonečna, s ďalšími efektmi, ktoré vydržia často až 3 týždne spevnenie farby - oveľa väčšiu výdrž farby. il plate a mnoho, mnoho ďalších výhod.
Množstvo inšpirácie a možností, ktoré ponúkajú hybridné laky, dáva veľký priestor pre kreativitu, umožňuje vytvárať aj tie najfantastickejšie dizajny a tvary – jediné, čo nás obmedzuje, je naša fantázia. Máme veľa úžasných dekorácií, ktoré môžeme použiť, ako sú transferové fólie, peľ, kamienky a dokonca aj špeciálne šperky na nechty.
Nezabudnite si vybrať farbu, ktorá sa vám najviac páči alebo v ktorej sa najlepšie cítite, a výber je obrovský. ć - Len vy rozhodujete, aký styling vytvoríte - každý z nás je ten najlepší stylista sám zo seba.
Stav | Nové |
Značka | Claresa |
Druh | Základný náter |
Dominantná farba | Béžová a hnedá |
Kapacita | 45 ml |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac