Chladič CPU Endorfy Spartan 5 MAX
Kód tovaru: 13966518124
Chladič CPU Endorfy Spartan 5 MAX
Kód tovaru: 13966518124
- Stav: Nové
- Výrobca: Endorfy
- Chladenie: Aktívny
- Typ stojana: AM2, AM3, FM1, FM2, LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700
- Kód výrobcu: EY3A003
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Aktívny chladič CPU Endorf EY3A003
Spartan 5 MAX
Doprajte svojmu procesoru zimu storočia – Spartan 5 MAX je chladič, ktorý zamrzí je to ako arktická búrka.
Spartan 5 je malý, ale chladí ako dobrá klimatizácia v horúcom letnom dni. Niekde v Afrike. Pravé poludnie.
V najvyššom bode má 14,6 cm – dosť na to, aby sa zmestil do väčšiny malých puzdier a bez problémov udržal váš procesor chladný. Jeho centrálnym bodom je 120-mm ventilátor Fluctus 120 PWM, ktorý sme namontovali na husto rebrovaný chladič. S takýmto balíkom môžete renderovať a navrhovať bez obáv, že váš počítač dostane náhle horúčku.
Spartan 5 je kompatibilný aj s mnohými zásuvkami (od starších – ako AM2 a LGA1156 – až po AM5 a LGA1700 ) a veľkou pamäťou RAM a vďaka videonávodom ho nainštalujete za pár minút.
Ticho, tichšie, Spartan 5 MAX
Ak ak by ste náhodou dýchali hlasnejšie, mohli by ste vynechať zvuk, ako funguje Spartan 5 MAX. Tento zlý chlapec je tichý ako študenti na písomnej skúške – okrem toho, že náš chladič ani nezazvoní, keď skončíte.
Je to preto, že za prúdenie vzduchu je zodpovedný ocenený 120 mm ventilátor Fluctus. Jeho lopatky boli profilované tak, aby čo najpresnejšie zakrývali husto usporiadané rebrá chladiča. Každý ventilátor je navyše zakončený zvlneným okrajom, ktorý znižuje počuteľnosť nepríjemného hluku (Psychoakustická optimalizácia ventilátorov Fluctus je patentovaná).
Výkon 14,6 cm
Na prvý pohľad sa Spartan 5 MAX zdá malý, no existuje dôvod, prečo sme do jeho názvu pridali slovo „MAX“. Chladič je vysoký len 14,6 cm – vďaka tomu sa ľahko zmestí do väčšiny malých puzdier a udrží ich v arktickom chlade.
Fuká, aj keď si po dni 3D renderovania sadnete k svojej obľúbenej MMO.
Je to spôsobené chladičom s hustým rebrovaním, ktoré dobre zbiera tepelnú energiu. Tepelné trubice, ktoré sú k nemu pripojené, sú v priamom kontakte s povrchom procesora, čo zlepšuje vnímanie vysokých teplôt.
Montáž za okamih
Spartan 5 MAX je zariadenie, ktoré nainštalujete doslova v okamihu bez ďalšieho náradia. Spolu s chladičom vám dávame videonávod, ktorý vás krok za krokom prevedie celým procesom.
Mimochodom, postarali sme sa o to, čo je zvyčajne najťažšie - nainštalovali sme 120 mm Ventilátor Fluctus pre vás – zvládnete ho, aj keď počítač staviate prvýkrát.
ENDORFY Spartan 5 MAX – hlavné vlastnosti:
- Efektívny systém chladenia procesora
- Kompaktný dizajn
- Integrovaný ventilátor Fluctus
- Rozšírený rozsah otáčok ventilátora
- Prednastavený Pactum PT- 3 tepelná zmes
- Jednoduchá a rýchla inštalácia
Špecifikácie
- Zásuvka procesora:
- Zásuvka AM2+
- Zásuvka AM3+
- Zásuvka AM5
- Zásuvka AM4
- Zásuvka FM1
- Zásuvka FM2+
- LGA1150
- LGA1151
- LGA1155
- LGA1156
- LGA1200
- LGA1700
- LGA2011
- LGA2011-3
- LGA2066
- Rýchlosť ventilátora (max): 1500 ot./min.
- Rýchlosť ventilátora (min.): 250 ot./min.
- Typ chladenia: Aktívne
- Technológia chladenia: Vzduch
- Počet ventilátorov: 1
- Ventilátor: 12 cm
- Počet tepelných rúrok: 4
- Rozmery:
- Radiátor: 146 x 125 x 65 mm
- Ventilátor: 120 x 120 x 25 mm
- Ďalšie parametre:
- Životnosť: 100 000 h
- TDP: 180 W
Stav | Nové |
Výrobca | Endorfy |
Chladenie | Aktívny |
Typ stojana | AM2, AM3, FM1, FM2, LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700 |
Kód výrobcu | EY3A003 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac