ADBL SÚPRAVA ČISTENIA KOLIES SÚPRAVA NA ČISTENIE KOLIES
Kód tovaru: 13882558398
ADBL SÚPRAVA ČISTENIA KOLIES SÚPRAVA NA ČISTENIE KOLIES
Kód tovaru: 13882558398
- Stav: Nové
- Kapacita balenia: 500 ml
- Výrobca: ADBL
- Katalógové číslo výrobcu: ADB000092
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Sada obsahuje:
- 1x ADBL TIRE ADND GUMBER CLEANER 0,5 l
- 1x ADBL TIRE Brush
- 1x ADBL VAMPIRE LIGHT 0,5 l
- 1x ADBL KRUHÁ KEFA NA DETAILY #12
Neutrálny gél na každodenné čistenie všetkých typov diskov. Dokonale odstraňuje prach z brzdových doštičiek a aktuálne prevádzkové nečistoty. ADBL Vampire Light sa vyznačuje rýchlou dobou pôsobenia v rozmedzí od 3 do 5 minút. Vďaka starostlivo vybraným komponentom je úplne zbavený nepríjemného zápachu, ktorý je charakteristický pre tento typ produktu.
ADBL ČISTIČ PNEUMATÍK A GUMY HEAVY DUTY AGENTŠpeciálne navrhnutý pre dokonalé čistenie pneumatík a gumených prvkov. Obsahuje zložky, ktoré uľahčujú oplachovanie a sušenie pneumatík. Okamžite pôsobí tak, že preniká a oddeľuje nečistoty a zvyšky obväzov. Dokonale odmasťuje povrch, zanecháva ho čistý a pripravený na aplikáciu nového obväzu.
ADBL okrúhla kefa na detailovanie 25 mmVysokokvalitná kefa určená na čistenie ťažko dostupných miest, detailov a zákutí .
Kefka je vyrobená z prírodných - syntetických štetín a plastového krytu na jemné a efektívne čistenie každého prvku.
Ideálne na použitie vo vnútri aj vonku v akomkoľvek aute.
Veľkosť: 12
Priemer: 25 mm
ADBL TYRE BRUSHKefka na čistenie pneumatík s rôznymi typmi dezénu. Je vyrobený z kvalitného plastu a syntetických štetín. Ergonomická rukoväť je pokrytá vrstvou protišmykovej gumy. Hlava je usporiadaná do tvaru trojuholníka a dostatočne tvrdé štetiny umožňujú efektívne dosiahnuť a vyčistiť aj ťažko dostupné miesta.
- Tvar štetín do trojuholníka a dostatočne tvrdý štetiny vám umožnia dosiahnuť na ťažko dostupné miesta,
- Ergonomická rukoväť, pokrytá vrstvou protišmykovej gumy, zaručuje pohodlie pri používaní,
- Malé rozmery umožňujú pracovať s vysokými aj nízkymi profilmi pneumatík.
Stav | Nové |
Kapacita balenia | 500 ml |
Výrobca | ADBL |
Katalógové číslo výrobcu | ADB000092 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac