ADBL LEATHER CLEANER - na čistenie kože 500ml
Kód tovaru: 13854393603
- Stav: Nové
- Výrobca: ADBL
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,75 kg
- Katalógové číslo výrobcu: ADB000312
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
ADBL LEATHER CLEANER 500ml
Sada obsahuje:
- 1 KS. ADBL LEATHER CLEANER 500 ml - Odmasťuje bez vysušenia povrchu. Vytvorené na báze prírodných čistiacich zložiek. Bezpečné pre vrchnú vrstvu pokožky.
- 1 KS. ADBL FOAMER 150ml - fľaša s penovou tryskou. Umožňuje ADBL LEATHER CLEANER napeniť a vytvoriť hustú a stabilnú penu.
- 1 KS. ADBL THER - Kožená kefa so zmiešanými štetinami. Vďaka ergonomickému tvaru sa s ním veľmi pohodlne pracuje.
- 1 KS. #HQDETAILING HOLOGRAM STICKER
ADBL LEATHER CLEANER 500 ml
Odmasťuje bez vysušenia povrchu. Vytvorené na základe prírodných čistiacich zložiek.
Bezpečné pre vrchnú vrstvu pokožky. Vytvára stabilnú penu, ktorá umožňuje dlhú prácu bez namáčania.
Produkt je možné riediť pol na pol demineralizovanou vodou.
Kapacita: 500 ml
Ako používať:
- Pred použitím fľaštičku pretrepte. Prípravok nanášajte penovou pištoľou.
- Penu nanášajte štetcom alebo špongiou. Čistite krúživými alebo krížovými pohybmi, v závislosti od povrchu.
- Ovládajte proces čistenia, v závislosti od stupňa znečistenia opláchnite kefu/hubku v čistej vode.
- Odstráňte zvyšky prípravku vlhkou handričkou z mikrovlákna.
- Utrite dosucha čistou handričkou z mikrovlákna.
Ďalšie tipy:
- Skúšobná prevádzka na nenápadnom mieste.
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Chráňte pred slnečným žiarením.
- Nezmrazujte.
ADBL FOAMER 150 ml
150 ml fľaša s penovou tryskou. Umožňuje napenenie ADBL LEATHER CLEANER, čím sa vytvorí hustá a stabilná pena.
Umožňuje dlhú prácu bez nadmerného namáčania povrchu.
Kapacita: 150 ml
ADBL THER - BRUSH
Štetec na kožu so zmiešanými štetinami.
Ergonomický tvar umožňuje veľmi pohodlnú prácu. Kompatibilita s ADBL LEATHER CLEANER zaisťuje vysokú efektivitu práce pri zachovaní šetrnosti k čistenému povrchu.
Rozmery: 12 cm x 4 cm
ZNAČKA ADBL
ADBL - autokozmetika
ADBL je poľský výrobca kvalitná autokozmetika. Značka si rýchlo získala uznanie medzi nadšencami autodetailov a je jednou z najčastejšie vyberaných profesionálmi. Silnou stránkou značky ADBL je inovácia. Produkty, ktoré vyrába, majú starostlivo vyvinuté jedinečné receptúry s veľmi vysokou účinnosťou a vysokou úrovňou bezpečnosti. Spoločnosť ADBL vyrába aj príslušenstvo, leštiace stroje a ďalšie užitočné nástroje, poskytujúce všetky prvky potrebné na komplexné čistenie auta. Všetky produkty značky vyvíja od A po Z – od prvotného konceptu, cez zloženie a končiac dizajnom obalu.
#HQDETAILING #HQDETAILING hologramová nálepka
Vy dostane s vašou objednávkou hologram Vysoká kvalita detailov. Hologram je nálepka s priemerom 20 mm.
Hologram #HQDETAILING dostanete za celú objednávku, nie za jednotlivé produkty.
Stav | Nové |
Výrobca | ADBL |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,75 kg |
Katalógové číslo výrobcu | ADB000312 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac