LCUS-1 reléový modul riadený USB
Kód tovaru: 13769547578
- Stav: Nové
- Výrobca: Inna (Myhatronic)
- Model: Modul LCUS-1
- Druh: Relé
- Kód výrobcu: Modul LCUS-1
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
LCUS-1 je reléový modul ovládaný pomocou vstavaného USB prevodníka
- Radič CH340 (ovládače pre Windows/Linux)
- LED indikujúca stav relé
- li>
- Relé 10A/250VAC - 10A/30VDC
- Ochrana portu USB
- Ovládanie pomocou softvéru alebo príkazov STC-ISP/SSCOM32 (sériový port)
- Zapnutie - A0 01 01 A2
- Vypnutie - A0 01 00 A1
- Prenosová rýchlosť 9600 baud
Pohony sú nevyhnutné v robotike a automatizácii. Aj iné mechatronické projekty vyžadujú použitie tohto typu prvkov.
Produkt, ktorý ponúkame je:
- Overený a často používaný prvok takýchto projektov.
- Popísané v rôznych návodoch dostupných na internete.
- Jednoduché prispôsobenie
- Odolné
Elektronické moduly, výrobca dokáže zostaviť prvky a komponenty od rôznych dodávateľov. Môžu sa líšiť vonkajším vzhľadom, ale majú správne parametre. Z tohto dôvodu sa usporiadanie prvkov na DPS alebo vzhľad samotného modulu môže mierne líšiť. Fotografie sú len ilustračné, nezobrazujú produkt zo skladu, ale jeden z variantov dodaných od výrobcu.
LCUS-1 USB- modul riadeného relé je plnohodnotný produkt určený nielen pre profesionálov. h2>
Nami ponúkané moduly a komponenty sú predovšetkým elektronické prvky. Ich správne používanie si vyžaduje znalosť elektroniky a často aj programovania. VAROVANIE - Nesprávne použitie môže byť zdraviu nebezpečné. Pre výber vhodných prevádzkových podmienok je vhodné si pred pripojením prečítať dokumentáciu elektronického systému, na ktorom je modul postavený (dostupná na stránkach výrobcov systému). Pre niektoré moduly je k dispozícii aj komplexná dokumentácia.
Frázy Arduino, ESP, ESP-IDF, NodeMCU, STM32, STM32 Cube atď. uvedené v popisoch a názvoch ponúk sa týkajú iba kompatibility modulov a ovládačov so špecifikovaným programovacím prostredím. Moduly a ovládače pochádzajú od rôznych výrobcov a môžu byť spojené s inými obchodnými značkami.
Pozor! Úrovne zásob medzi Allegrom a centrálnym skladom sa cyklicky synchronizujú s miernym oneskorením. Keďže produkty ponúkame na rôznych predajných platformách, existuje riziko, že systém môže prijať viac objednávok, ako je momentálne dostupných produktov. V takejto situácii vybavujeme objednávky v súlade s poradím, v akom boli zadané a informujeme o plánovanom ďalšom doručení.EAN: 5905771364762 SKU:B-2-LCUS -1
Stav | Nové |
Výrobca | Inna (Myhatronic) |
Model | Modul LCUS-1 |
Druh | Relé |
Kód výrobcu | Modul LCUS-1 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac