Štyri škorce mandarínkový deodorant 60 ml
Kód tovaru: 13673543182
Štyri škorce mandarínkový deodorant 60 ml
Kód tovaru: 13673543182
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 5903641980104
- Značka: Cztery Szpaki
- Druh: Krém
- Produkt neobsahuje: Alkohol, Hliník, Amoniak, Farbivá, Mydlo, Minerálne oleje, Parabény, Parafíny, PEG
- Kapacita: 60 ml
- Kožný problém: Neuplatňuje sa
- Typ: Deodorant
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Jemný krémový deodorant - Mandarin, vytvorený pre potreby ľudí s citlivou a podráždenou pokožkou. Je mimoriadne účinný, no výnimočne jemný.
Prírodný deodorant s osviežujúcim účinkom vo verzii pre alergickú pokožku bez pridania sódy. Neblokuje potné žľazy, preto neovplyvňuje prirodzený proces potenia, jeho úlohou je predchádzať nepríjemnému zápachu, starať sa o pokožku a zabezpečiť maximálny komfort. Kozmetika pohlcuje nepríjemné pachy, pohlcuje prebytočný pot a tým predchádza vlhkým škvrnám a má aj baktericídny účinok.
Obsahuje okrem iného čínsky íl, ktorý má upokojujúce a osviežujúce účinky, kremelinu, ktorá absorbuje pot a prebytočný maz, marantová múčka (marantový škrob) podporujúca regeneráciu poškodení, odrenín a rezných rán.
Zloženie mandarínkového dezodorantu obsahuje aj cenné ošetrujúce oleje, ako je kokosový olej, ktorý má fungicídny účinok a zároveň vyživuje a upokojuje pokožku pod pazuchami; pupalkový olej s protizápalovými a vyhladzujúcimi vlastnosťami, ako aj výživné bambucké maslo. Prídavok prírodnej mandarínkovej silice spôsobuje, že dezodorant pôsobí osviežujúco a antisepticky a bergamotová silica odstraňuje stres a pôsobí relaxačne.
• bez hliníka a konzervačných látok• neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu• pre citlivú pokožku so sklonom k podráždeniu a alergiám• balenie s nulovým odpadom: sklenená dóza s opakovane použiteľným hliníkovým uzáverom• vhodné pre vegánov
Ako používať:Masírujte malé množstvo produktu rukou alebo špachtľou.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 5903641980104 |
Značka | Cztery Szpaki |
Druh | Krém |
Produkt neobsahuje | Alkohol, Hliník, Amoniak, Farbivá, Mydlo, Minerálne oleje, Parabény, Parafíny, PEG |
Kapacita | 60 ml |
Kožný problém | Neuplatňuje sa |
Typ | Deodorant |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac