Claresa builder gél na nechty 45g
Kód tovaru: 13619312586
Claresa builder gél na nechty 45g
Kód tovaru: 13619312586
- Stav: Nové
- Značka: Claresa
- Druh: Základný náter
- Dominantná farba: Ružová
- Kapacita: 45 ml
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,06 kg
- EAN (GTIN): 5903819818826
- Kód výrobcu: 5903819818826
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
➡️ Krehké, roztrhané alebo nerovné nechtové platničky. Problémy s ich udržaním v uspokojivej dĺžke sú bežným problémom každej ženy, ktorá sníva o dobre upravených rukách. ➡️ Našťastie existuje spôsob, ako to napraviť – naše stavebné gély! Vďaka nim môžete svojim nechtom dodať akýkoľvek a hlavne trvalý tvar, o akom snívate. ➡️ Vďaka nášmu jedinečnému produktu sa vaše nechty stanú maximálne odolnými voči vonkajším faktorom, takže sa nebudete musieť báť, že sa nechtová platnička poškodí, keď to budete najmenej čakať.
❤️ SOFT&EASY BUILDER GEL
✅ CLARESA BUILDING GEL➡️ Množstvo: 1 art
➡️ Kapacita: 45 g
➡️ Farba: RUŽOVÁ CHAMPAGNE
⭐ RUŽOVÉ ŠAMPANSKÉ ⭐ jemné, cukríkovo ružové s jedinečnými ružovými časticami. Funguje skvele ako samostatný styling, bez nutnosti použitia ďalšieho laku. Kryje až 90 %!
Inovatívne zloženie gélu s jedinečnou štruktúrou a hustotou ho robíveľmi vyrovnaným, čo odpúšťa chyby aj nie príliš skúseným užívateľom,rýchlo b> prácu uľahčuje aj tixotropia (tekutá pamäť), ktorá bráni jej stekaniu na kutikulu. Styling pomocou SOFT&EASY nevyžaduje pilník ani vrchný lak - stačí pretrieť disperznú vrstvu Cleanerom a intenzívne lesklé nechty sú pripravené!
⭐⭐⭐ MODERNÁ SOFT&EASY FORMULA ⭐⭐⭐Moderný gél receptúra s veľkou priľnavosťou umožňuje vyrovnať, vytvrdiť a predĺžiť nechtovú platničku aj pri tenkej vrstve, čím zaistí styling vzhľad podobný prírodným nechtovým platniam s vydrží minimálne 4 týždne(!). Zabraňuje tiež lámaniu a lámaniu nechtov, takže môžu rásť oveľa dlhšie. Špeciálna Heatless formula vďaka nízkej polymerizačnej teplote redukuje pečenie v lampe na minimum.
Vyskúšajte a zistíte, že od dnes naSOFT&EASY BUILDER GEL je váš #musthave!
✅ HLAVNÉ VLASTNOSTI:
➡️ Samonivelačný s tixotropia (tekutá pamäť) – JEDNODUCHÉ!
➡️ Multifunkčné – RÝCHLE!*
➡️ S vynikajúcou priľnavosťou* a vysokou odolnosťou – NA DLHÝ ČAS!
➡️ S intenzívnym leskom – NÁDHERNÉ!
➡️ S Heatless receptúrou - UFF, V LAMPE SA NEPEČE!
➡️ Aplikácia: doplnenie a spevnenie prírodného nechtu doštička a predlžujúce nechty – BINGO!
Výrobky CLARESA – vytvorené na domáce použitie, vybrané spoločnosťou profesionáli!
⚠️Pamätajte, že každá nechtová platnička je iná a vyžaduje si individuálny prístup, takže v prípade obzvlášť náročných nechtov môžete použiť pleťovú vodu od svojho obľúbená báza Claresa na posilnenie priľnavosti gélu.
⚠️ BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA:
- Uchovávajte mimo dosahu detí. dosah detí.
- Vyhnite sa kontakte s pokožkou a očami.
- Nepoužívať pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku.
- Nepoužívať pri poškodení alebo chorobách nechtovej platničky.
- Nepoužívať pri poškodení alebo chorobe nechtovej platničky.
- li>
- V prípade akýchkoľvek nežiaducich reakcií alebo precitlivenosti, napr. pocitu pálenia, svrbenia, začervenania atď., je potrebné prestať používať.
- Nepoužívať spôsobom, ktorý nie je v súlade s určeným použitím.
- li>
- Nepoužívajte po termíne platnosť.
- Vyhýbajte sa priamemu slnečnému žiareniu alebo extrémnemu vystaveniu UV žiareniu.
- Používajte iba na zdravú a neoslabenú nechtovú platničku.
⚠️ OPAČNE:
- Akékoľvek lézie nechtovej platničky a okolia nechtovej platničky.
- Oddelenie nechtovej platničky (onycholýza).
- Stavy zápalové resp alergický.
- Poranenia nechtov, infekcie nechtov a ich okolia.
- Poranenia v ošetrovanej oblasti.
- Podráždenie kožičky a nechtovej platničky spôsobené pri klasickom manikúra, napr. pri rezaní nechtovej kožičky
Stav | Nové |
Značka | Claresa |
Druh | Základný náter |
Dominantná farba | Ružová |
Kapacita | 45 ml |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,06 kg |
EAN (GTIN) | 5903819818826 |
Kód výrobcu | 5903819818826 |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Odporúčam.
Ďakujem)))
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac