KETO MANDĽOVÝ KRÉM S MCT OLEJOM, BIO, BEZ CUKRU
Kód tovaru: 13590803896
KETO MANDĽOVÝ KRÉM S MCT OLEJOM, BIO, BEZ CUKRU
Kód tovaru: 13590803896
- Kód výrobcu: 5902565214982
- Značka: Cocoa
- Obchodné meno: Keto mandľový krém s MCT olejom, bez pridaného cukru, bez lepku, BIO 200g - KAKAKO
- Váha: 200 g
- Ďalšie vlastnosti: Bez laktózy, Ekologické, Nízky glykemický index, Vhodné pre ketogénnu diétu, Raw (surové), Vegánske, Vegetariánske
- Certifikát: Certifikát ekologickej výroby EÚ
- Produkt neobsahuje: Protihrudkujúce látky, Farbivá, Cholesterol, Cukor, Droždie, Lepok, GMO, Vajcia, Konzervačné látky, Laktóza, Mliečne výrobky, Palmový olej, Pšenica, Sójové bôby, Transmastné kyseliny (hydrogenované)
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,326 kg
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Snívate o roztierateľnom kréme vo verzii KETO? Čo tak kombinácia mandlí a čokolády? KETO mandľová nátierka:
- do jedál a nápojov a ako samostatný snack
- obsahuje MCT olej c:8 c: 10 z kokosu
- 100% vegánsky produkt
- bez laktózy
- bez lepku
- kombinácia mandlí a čokolády
- nízky glykemický index
- bez cukru
- bez konzervačných látok
- bez pridanej soli
- bez pridaného palmového oleja
- ketogénna alebo nízkosacharidová diéta
Držíte ketogénnu diétu alebo ju chcete vyskúšať, no nechcete sa pripraviť o všetky pôžitky? Ani my sme nechceli a preto sme vytvorili roztierateľný krém v KETO verzii, čo je kombinácia mandlí a čokolády. Garantujeme, že si ho zamilujete nielen pre jeho chuť, ale aj pre jeho jemnú hmotu, ktorú využijete v mnohých jedlách a nápojoch. Svojou klasickou chuťou obohatí palacinky, wafle či ranné raňajky aj ako klasiku, teda na natieranie na chlieb. Jeho chuť môžete obohatiť škoricou alebo posypkou lieskových orieškov či mandlí. Skúste ho pridať do nepriestrelnej kávy alebo nepriestrelného kakaa – nebudete ľutovať!
- BEZ PRIDANÉHO CUKRU: Kakaové keto produkty neobsahujú cukor, ale sú rovnako chutné!
- BEZ LEPKU: Nie, v tomto produkte sa musíte báť lepku!
- BEZ PALMOVÉHO OLEJA: V našich produktoch nenájdete palmový olej, iba organický kakaový tuk.
- NÍZKE glykemický index.
- BEZ SÓJE - výrobok neobsahuje sóju a jej produkty.
- KETO friendly: produkt zložený pre ľudí držiacich KETO alebo LCHF diétu. Vyskúšajte naše produkty s obsahom organického kakaového masla a MCT.
- 100% VEGAN a BEZ LAKTÓZY: Roztápajúca sa mliečno-čokoládová chuť v ústach sa dá získať aj bez mlieka a jeho alergénnych vlastností. Nechajte na sebe pocítiť tento pozitívny rozdiel pre zdravie a chuť.
- BIO: Jedzte bio a pomôžete našej planéte. Čokoláda, ktorú si u nás kúpite, je vyrobená zo surovín z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva a etického obchodu.
- RAW, teda RAW ČOKOLÁDA: Pocíťte pravú originálnu chuť čokolády z nepražených kakaových bôbov. Naozaj chutí lepšie bez spracovania pri vysokej teplote a zachováva si celý rad živín.
____________________________________________________________________________________________________ Nutričná hodnota na 100 g výrobku
Energetická hodnota – 2350 kJ/569 kcal
Tuky – 48 g
vrátane nasýtených mastných kyselín – 18 g
Sacharidy – 26 g
vrátane cukrov - 3,0 g
vrátane polyolov - 19 g
Vláknina - 11 g
Bielkoviny - 11 g
Soľ - 0,04 g
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________* erytritol*, kakaový tuk*, práškový MCT olej* (MCT kokosový olej* 70%, akáciová vláknina* 30%), inulín*, prášok z kokosovej dužiny*, Bourbon vanilka*. (*certifikovaná organická zložka). Môže obsahovať iné ORECHY.
Obsahuje sladidlo. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívny účinok.
Výrobca: Surovital s.c.
Balenie:200 g
Kód výrobcu | 5902565214982 |
Značka | Cocoa |
Obchodné meno | Keto mandľový krém s MCT olejom, bez pridaného cukru, bez lepku, BIO 200g - KAKAKO |
Váha | 200 g |
Ďalšie vlastnosti | Bez laktózy, Ekologické, Nízky glykemický index, Vhodné pre ketogénnu diétu, Raw (surové), Vegánske, Vegetariánske |
Certifikát | Certifikát ekologickej výroby EÚ |
Produkt neobsahuje | Protihrudkujúce látky, Farbivá, Cholesterol, Cukor, Droždie, Lepok, GMO, Vajcia, Konzervačné látky, Laktóza, Mliečne výrobky, Palmový olej, Pšenica, Sójové bôby, Transmastné kyseliny (hydrogenované) |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,326 kg |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
chýba platba kartou
Zobraziť viac