Prepletená edukačná hračka pre 3 4 5 ročné deti V
Kód tovaru: 13529654910
Prepletená edukačná hračka pre 3 4 5 ročné deti V
Kód tovaru: 13529654910
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: PN603,51326
- Vek dieťaťa: 3 roky +
- Značka: Viga Toys
- Hrdina / rozprávka: Nevyplnené
- Pohlavie: Chlapci, Dievčatá
- Vyrobené z materiálu: Drevo
- Certifikáty a schválenia: CE, EN 71
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Predstavujeme drevenú hračku od značky VIGA - Interlace, šnúrka, výšivka - Zvieratká
⭐ Dokonalá hračka, ktorá vášmu dieťaťu poskytne veľa hodín tvorivej zábavy a rozvoj.
⭐ Nie je to len hračka, tabuľa je aj terapeutická a zmyslová pomôcka, ktorá pomáha rozvíjať koordináciu oko-ruka, priestorovú orientáciu, motoriku dieťaťa, správne držanie pier či pasteliek, napr. aj rozvoj koncentrácie a trpezlivosti.
⭐ Sada obsahuje štyri roztomilé zvieratká: slon, krokodíl, zebra a lev, ktoré umožňujú dieťaťu rozvíjať jemnú motoriku pomocou presných pohybov rúk.
⭐ Vďaka prepletaným šnúrkam môže dieťa získať trojrozmerné figúrky svojich obľúbených zvieratiek, čo rozvíja jeho predstavivosť a kreativitu.
⭐ Farby sú 100% bezpečné, spĺňajú Bezpečnostné normy EN71 a ASTM.
⭐ Hračka je vyrobená s najvyššou presnosťou a nemá ostré hrany, vďaka čomu je pre vaše dieťa bezpečná.
⭐ Navyše Viga prepletanie je kompatibilné s metódou Montessori, čo znamená, že podporuje samostatné a aktívne učenie sa hrou.
TECHNICKÉ ÚDAJE:
Rozmery produktu: dĺžka: 210 mm x výška: 190 mm x šírka: 45 mm
ČO SÚ TO HRAČKY VIGA?
⭐ Sú priateľské k deťom, vzdelávacie a terapeutické.
⭐ Ide o senzorické hračky , ideálne pre malé deti a teraz dostupné aj pre vaše dieťa.
⭐ Boli vytvorené na rozvoj manuálnych a kognitívnych zručností a zmyslových schopností dieťaťa, ako aj na stimuláciu jeho predstavivosti a kreativity.
⭐ Hračky sú v súlade s Montessori prístupom a sú vyrobené z kvalitných, bezpečných materiálov, ktoré neohrozujú zdravie dieťaťa.
⭐ Vďaka hračkám Viga bude mať vaše dieťa príležitosť naučiť sa nové zručnosti, rozvíjať svoje záujmy a získať pocit spokojnosti s dosiahnutým pokrokom.
✅ Je to ideálna voľba pre vás a ostatných rodičov, ktorí chcú svojim deťom poskytnúť zdravé a rozvíjajúca hra pre vaše dieťa.
✅ A ak nie ste rodič, garantujeme, že sa nebudete hanbiť za hračky Viga zakúpené ako darček pre batoľa. b>
Kúpte teraz a dajte svojmu dieťaťu bezpečnú, premyslenú a rozvíjajúcu sa hračku.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | PN603,51326 |
Vek dieťaťa | 3 roky + |
Značka | Viga Toys |
Hrdina / rozprávka | Nevyplnené |
Pohlavie | Chlapci, Dievčatá |
Vyrobené z materiálu | Drevo |
Certifikáty a schválenia | CE, EN 71 |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac