Owatrol D1 PRO Olej na drevo s UV 1l číry
Kód tovaru: 13523619607
- Stav: Nové
- Značka: Owatrol
- Druh: Iné
- Kapacita: 1 l
- Kód výrobcu: D.1 PRO
- Hmotnosť produktu s obalom: 1,5 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Značkový olej D.1 PRO OWATROL® obohatený o ďalšie množstvo častíc zvyšujúcich odolnosť voči UV žiareniu. Je tou správnou voľbou pre tvrdé a exotické dreviny. Má vynikajúce vlastnosti „dreveného hostiteľa“ – dopĺňa prírodný olej, ktorý už v štruktúrach chýba. Použitie D1 PRO uľahčuje údržbu, eliminuje brúsenie alebo odizolovanie. Zároveň zdôrazňuje pôvodnú farbu dreva všetkých uvedených druhov.
Miesta maľby sú všade vonku aj vo vnútri, kde máme prvky a hotové predmety z tvrdého a exotického dreva, schody, dvere a okná, ako aj fasády záhradného nábytku, ploty a dokonca aj strešné tašky.
ÚČINNOSŤ:
Prvá sýtosť 1-4 m2/l; s údržbou 8-12 m2/l
Foto produktu je ilustračné, výrobca si vyhradzuje právo na zmenu vzhľadu etikety.
VLASTNOSTI:
- Zvýšená odolnosť voči UV
- Nenahrádza povrchové činidlá
- Hlavnou úlohou je spevnenie interiéru
- Bez riedenia
- Iba surové alebo ochutené drevo, už natreté D.1 PRO
- Nezanecháva žiadne povlaky
- Preniká tvrdými, mastnými štruktúrami
- Na zvislé natieranie a horizontálne
- Matný povrch
- Príklady druhov dreva: Mahagón, Iroko, Cumaru, Ipe a Teak
POUŽITIE:
Čerstvé drevo:
Odstráňte glazúru vznikajúcu pri spracovaní na píle pomocou Owatrol AQUANETT a neutralizujte pomocou NET-TROL. V prípade druhov ako Padouk, Iroko alebo Azobe by sa malo nechať na okorenenie najmenej 12 mesiacov
Ochutené drevo, neimpregnované:
Ak korenil viac ako 12 mesiacov - neutralizujte NET-TROL, ak je veľmi znečistený, naneste najskôr AQUANETT a potom neutralizujte NET-TROL tekutým
Ostatné oleje a tmely:
Odstráňte pomocou AQUANETT a úplne neutralizujte pomocou NET-TROL. p>Akryl - Staré vrstvy farby úplne odstráňte pomocou PREPDECK a neutralizujte pomocou NET-TROL Polyuretán, Epoxid,.. - použite CDKP90 na odstránenie a neutralizáciu pomocou acetón.
Aplikácia:
Metóda mokré na mokré:
- Dobre premiešaný prípravok D.1 PRO sa nanáša prvou hrubou vrstvou v smer zrna.
- Po 15 minútach nanášame druhú vrstvu, môže byť aj skôr, ak sa prvá vsiakne
- Nanášame mokré do mokrého, kým drevo neprijíma ďalšie vrstvy dbajte na to, aby počas vrstvy nevyschlo
ČAS SCHNUTIA:
- pri 20°C - 24 h
- doba stabilizácie 1-3 dni pri povrchovom použití
Stav | Nové |
Značka | Owatrol |
Druh | Iné |
Kapacita | 1 l |
Kód výrobcu | D.1 PRO |
Hmotnosť produktu s obalom | 1,5 kg |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac