príslušenstvo na čistenie automobilov
Kód tovaru: 13463139180
príslušenstvo na čistenie automobilov
Kód tovaru: 13463139180
- Stav: Nové
- Značka: OEM
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
20ks/balenie (1ks=4L vody)Pevný stierač do auta Jemný stierač Seminoma Auto Čistenie okien Auto Čistenie čelného skla Auto Čistič Príslušenstvo Modname ckeditor=20ks/balenie (1ks=4L Voda) Pevný stierač do auta Jemný Seminoma stierač na auto čistič čelného skla auta Vlastnosti autopríslušenstva: 1. Výkonný a multifunkčný multifunkčný šumivý čistiaci sprej - 5x hĺbkové čistenie. Vymeňte všeobecný čistič, čistič kuchýň, čistič tkanín, čistič dlaždíc a čistič kobercov za jeden čistič typu všetko v jednom.2. Účinnosť Čistiace tablety sa rýchlo rozpúšťajú v teplej vode. Okamžitý kontakt s teplou vodou, aeróbne umývanie, nízka penivosť a ľahko sa oplachuje. Je vhodný nielen na škvrny od oblečenia, ale má aj silný odstraňovač nečistôt na škvrny kuchynského digestora, fľaky na podlahe WC, lak na drevo, ktorý dokáže nahradiť bežné čistenie.3. Neškodné a šetrné k životnému prostrediu Neobsahuje žiadne fluorescenčné látky a nepoškodzuje oblečenie a telo. Využíva biologické enzýmy na rozklad škvŕn pre čistý výsledok, ktorý je šetrnejší k životnému prostrediu a viac netoxický.4. Pohodlné použitie, oplachovací blok PLUS koncentrované použitie Koncentrovaný super čistič automobilových skiel má vyšší čistiaci výkon ako bežný čistič skiel, 2 zrná sa rovnajú 4 litrom bežného vodného čističa. Špecifikácia: Veľkosť: cca 17*5mm Farba: Modrá Množstvo: 20ks Hlavné zložky: hydrogenuhličitan sodný kyselina citrónová povrchovo aktívna látka dekontaminácia aktívne enzýmy polymérové mazivá.Funkcia: čistenie a dezinfekcia, zníženie trenia medzi stieračom a sklom a ich ochrana.Návod na použitie : Tento produkt je vhodný pre teploty nad nula stupňov Celzia. Otvorte kapotu auta, nájdite nádržku stierača, naplňte nádržku vodou, pridajte kúsok stierača (ak je sklo príliš znečistené, odporúča sa pridať 2 kusy), počkajte 5 minút a potom ho normálne používajte. Kus je možné použiť na 4 l vody. Podľa bežného objemu nádoby na kvapalinu ide o kus tablety, ktorý môže nahradiť a byť lepší ako tradičnú kvapalinu na umývanie skla! Balenie obsahuje:20 x šumivých tabliet
Stav | Nové |
Značka | OEM |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac