Top Gel bez utierania Blulou Milky Finish 9ml -MIX VOĽBA
Kód tovaru: 13349329230
Top Gel bez utierania Blulou Milky Finish 9ml -MIX VOĽBA
Kód tovaru: 13349329230
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: TOP MLIEČNA ZMES
- Značka: inna marka (Blulou)
- Produkt neobsahuje: DBP, Formaldehyd, HEMA, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica
- Druh: Pomôcka na oplachovanie, Fixačný prostriedok
- Kapacita: 9 ml
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Ku každému hybridnému laku/základu/topu* dostanete ZADARMO nelakovanú tyčinku/vzor s vyhradenou nálepkou. Stačí ju natrieť a pridať do svojej zbierky šablón.
* Šablóna nie je súčasťou plne priehľadných produktov.
Milky Finish Blulou 9 ml MIX topy do vyberte si z :
- Milky Finish Top Gel bez utierania 01
- Milky Finish Top Gel bez utierania 02
Top – vrchol stylingu. Finálny produkt, ktorý sa stáva výkladnou skriňou našej manikúry na ďalšie dni či dokonca týždne. Top je, samozrejme, lesk - to je to, na čom našim zákazníkom záleží najviac, ale Blulou pripravila aj širokú škálu iných - veľkolepých povrchových úprav! Od čiastočiek fólie, mliečnych a ružových odtieňov až po dokonale velúrové rohože s časticami a bez nich!
Názov produktu s poznámkou Top no Wire – znamená, že nemá disperzná vrstva, preto - po vytvrdnutí v lampe nevyžaduje utieranie.
Dlhoročné skúsenosti nám umožnili spoznať produkty a vybrať tie najdôležitejšie látky. Hybridné zvršky Blulou tak zaisťujú pohodlie pri práci a zaručujú jednoduchú a bezproblémovú aplikáciu.
ČAS TVRDENIA
- UV 120 sek.
- LED120 sek.
Produkt len na profesionálne použitie. Poznámka: Farby prezentovaných produktov/vzoriek sa môžu mierne líšiť od skutočných farieb v dôsledku rôznych typov a nastavení monitorov.
Aukčná cena 42,00 PLN sa vzťahuje na jeden top /color, Ak máte záujem o viac zvrškov - zvýšte počet kusov.
Pri nákupe využite možnosť "komentáre ku kúpe" a o svojom výbere nás určite informujte ( počet top/topov). V opačnom prípade dostanete náhodne vybraný produkt a hlásenia o nesúlade nebudú brané do úvahy.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | TOP MLIEČNA ZMES |
Značka | inna marka (Blulou) |
Produkt neobsahuje | DBP, Formaldehyd, HEMA, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica |
Druh | Pomôcka na oplachovanie, Fixačný prostriedok |
Kapacita | 9 ml |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Odporúčam.
Ďakujem)))
Zobraziť viac