CLEANTLE Admire 50 + Ceramic Booster 100 SET
Kód tovaru: 13339625611
CLEANTLE Admire 50 + Ceramic Booster 100 SET
Kód tovaru: 13339625611
- Stav: Nové
- Katalógové číslo výrobcu: CTL-ADMIRE50T
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
⭐Admire 50
✅rýchla a jednoduchá aplikácia;
✅silná hydrofóbnosť a vysoká odolnosť;
✅vysoká klzkosť povrchu;
✅vysoká odolnosť voči chemikáliám a UV;
✅široký rozsah podmienok použitia (teplota 8-35 stupňov / vlhkosť vzduchu 30-80%);
✅rýchle tvrdnutie (12h);
✅veľmi ľahko umývateľné – to umožňuje znížiť používanie chemikálií / nie je potrebné používať agresívne chemikálie.
✅predlžuje trvanlivosť náterov,
h2>⭐Ceramic Booster 100
✅silne leští a stmavuje lak,
✅poskytuje silnú a odolnú hydrofóbnosť náter,
✅jednoduchá a rýchla aplikácia,
✅vysoká účinnosť.
Sada obsahuje:
- CLEANTLE Ceramic Booster 100 ml - COATING CONDITIONER
- CLEANTLE Admire 50ml - Ochranná vrstva s prídavkom uhlíkových nanorúrok
- Aplikátor
- 3xMultifunkčné mikrovlákno ZADARMO!
SADA CLEANTLE Admire 50 ml + Ceramic Booster 100 ml
Cleantle Admire– je náter najnovšej generácie s prídavkom uhlíkových nanorúriek, vyznačuje sa rýchlou a jednoduchou aplikáciou, vysokou životnosťou a výbornými samočistiacimi vlastnosťami. Robí povrch vysoko hydrofóbnym, dodáva mu neuveriteľný lesk a mierne ho stmavuje! Náter chráni
pred UV žiarením, kyslým dažďom, vtáčím trusom a inými poveternostnými vplyvmi. Je odolný voči oderu a agresívnym chemikáliám. Náter je možné aplikovať vonku. Produkt je biologicky odbúrateľný.
- Zamýšľané použitie: náter je možné aplikovať na lak, plastové prvky, gumené prvky (vrátane pneumatík), svetlomety, sklenené prvky/okná, ráfiky.
- Účinnosť: 15-20 ml pre stredne veľké auto. 5-10ml pre sadu ráfikov, 5-10ml pre okná, 10-15ml pre pneumatiky/gumové prvky.
- Životnosť: 3 roky alebo do 50 000 km (pri použití Ceramic Booster túto dobu možno predĺžiť až na 5 rokov a 100 000 km)
- Účinok: silný lesk + mierne stmavnutie.
- Zloženie: b> obsahuje pridaný grafén a uhlíkové nanorúrky.
Pokyny na aplikáciu:
- Pred použitím pretrepte fľašu aspoň 30 sekúnd. Počas nanášania budú čiastočky zložky stále viditeľné, ale potrasenie prípravku zabráni jeho usadzovaniu na dne fľaštičky. Tento úkon opakujte pred každou aplikáciou.
- Pripravte povrch (lak/ráfiky/okná/plasty/pneumatiky/iné gumené prvky) – odstráňte všetky nečistoty – najmä dechtové alebo kovové piliny. V prípade potreby lak preleštite, aby ste na 100 % odstránili všetky nedokonalosti.
- Pripravený povrch odmastíme IPA 50 %.
- Prípravok nanášame po častiach (napr. 40x40cm) a krížovými pohybmi pomocou priložený aplikátor - v prípade farieb, okien, plastov - alebo aplikátor z mikrovlákna - v prípade pneumatík, gumené prvky.
- Po 1-2 minútach po aplikácii prípravok pretrite handričkou z mikrovlákna kým sa pruhy úplne neodstránia.
- V prípade okien a plastových prvkov odstráňte alebo votrite prebytočný náter po 1-2 minútach.
- V prípade pneumatík - a veľa závisí od modelu a veku pneumatík, staré pneumatiky majú tendenciu "nasávať" povlak, zatiaľ čo nové vyžadujú vtieranie/odstránenie prebytočného povlaku po aplikácii po cca 1-2 minútach.
- Spotreba priemerne veľké auto má cca 20 ml (iba farba), 10 ml (ráfiky), 20 ml (okná + plasty + pneumatiky)
- Nenechajte náter zaschnúť bez vtierania!
Trvalosť náteru závisí od toho, ako dobre pripravíme povrch náteru na jeho aplikáciu a od ďalšej starostlivosti. Pre dosiahnutie maximálnej trvanlivosti je potrebné farbu pred nanesením náteru riadne očistiť a pripraviť.
Po nanesení náteru by ste sa oň mali postarať:
- Pravidelné umývanie rúk špeciálnymi prípravkami Cleantle Daily Shampoo2, Citrus Foam2 a Tech Cleaner2.
- Odstraňovanie kovových usadenín pomocou Cleantle Deiron Man a odstraňovanie vodného kameňa prípravkami na odstraňovanie dechtu/živice.
Kapacita: 50 ml
CLEANTLE CERAMIC BOOSTER 100 ML
Toto je produkt vytvorený na starostlivosť o keramické, grafénové a kremenné povlaky.
Môže byť tiež použitý ako samostatná ochrana laku, ráfikov a vonkajších plastov.
Použitie:
- ošetrujúca keramika a grafén,
- samostatná ochrana a hydrofobizácia laku a ráfikov,
- samostatná ochrana a hydrofobizácia plastových prvkov.
Ako používať:
- Prípravok pretrepte - raz nastriekajte aplikátor z mikrovlákna. Nadmerné množstvo môže spôsobiť rozmazanie.
- Rozotrite prípravok na malú časť čistého povrchu.
- Vyleštite handričkou z mikrovlákna.
Ďalšie odporúčania:
- Pred aplikáciou odmastite povrch pomocou IPY (30-50%)
- Neaplikujte na vyhrievané povrchy.
Kapacita: 100 ml
Stav | Nové |
Katalógové číslo výrobcu | CTL-ADMIRE50T |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac