Amway telové mydlo 6v1
Kód tovaru: 13318681557
Amway telové mydlo 6v1
Kód tovaru: 13318681557
- Stav: Nové
- Značka: Amway
- Účel: Telo
- Druh: Kocka
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Balenie: Kartón
- Kožný problém: Suchá koža
- Kód výrobcu: 118116
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Akcia
- Zlepšuje vzhľad pokožky a zároveň ju zjemňuje, vyhladzuje a vyživuje.
- Neutralizuje a bojuje proti nepríjemnému telesnému pachu; osvieženie pokožky.
- Poskytuje účinnú ochranu pred baktériami; odstraňuje všetky nečistoty a tukové látky.
Výhody
Netreba zabúdať, že pokožka je prirodzeným biotopom rôznych druhov mikroorganizmov.
Niektoré z nich majú pozitívny vplyv na našu pokožku a zdravie, zatiaľ čo mikróby a baktérie spôsobujúce nepríjemný telesný pach majú opačný účinok. Preto stojí za to pamätať na výber správneho mydla. G&H PROTECT+ Kydlové mydlo 6v1 vám pomôže účinne chrániť pokožku pred choroboplodnými zárodkami. Poskytuje pokožke výživu a zdravý vzhľad, vďaka čomu je jemná a hladká na dotyk.
Fakty
- Jedinečná neutralizačná technológia nepríjemná pachy účinne osviežujú pokožku. Spotrebitelia potvrdili, že mydlo účinne chráni telo pred nepríjemnými pachmi.
- Receptúra bez triclosanu poskytuje účinnú ochranu proti choroboplodným zárodkom b>, odstránenie všetkých nečistôt a mastných látok.
- Obsahuje palmový olej certifikovaný Rainforest Alliance.
Vlastnosti
G&H PROTECT+ Kydlové mydlo 6 palcov 1 bol obohatený o komplex prírodných a rastlinných zložiek s ochranným účinkom na pokožku.
Jedinečný komplex obsahuje:
- Extrakt z bieleho čaju ktorý posilňuje pokožku a chráni ju pred negatívnymi účinkami environmentálnych faktorov.
- Prírodné minerály, ktoré chránia a vyživujú pokožku.
- Výťažok z čučoriedokbohatý na vitamín C, ktorý opravuje existujúce poškodenia pokožky spôsobené vonkajšími faktormi.
Ako používať
Navlhčite mydlo a výslednú penu vmasírujte do pokožky. Potom opláchnite. Keď sa jedno mydlo minie, použite inteligentnú možnosť SoapSaver a kombinujte ho s novým mydlom.
Zložky
G&H PROTECT+ Kydlové mydlo 6 v 1 obsahuje jemné zloženie obohatené o extrakt z bieleho čaju, prírodné minerályavýťažok z čučoriedok, ktoré účinne chránia pokožku pred nepríjemným zápachom, znečistením a suchosťou a zároveň jej dodávajú zdravý vzhľad.
Stav | Nové |
Značka | Amway |
Účel | Telo |
Druh | Kocka |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Balenie | Kartón |
Kožný problém | Suchá koža |
Kód výrobcu | 118116 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac