K2 SKLÁ LEKÁR NA OPRAVU OKIEN ODMAŠŤOVACIA MATICA
Kód tovaru: 13207307672
K2 SKLÁ LEKÁR NA OPRAVU OKIEN ODMAŠŤOVACIA MATICA
Kód tovaru: 13207307672
- Značka: K2
- Stav: Nové
- Typ: Iné (živice)
- Farba: Bezfarebná
- Účel: Sklo
- Kapacita balenia: 80 ml
- Hmotnosť produktu s obalom: 3 kg
- Katalógové číslo výrobcu: B350
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
- Súprava obsahuje: B350 + K507M + L761
K2 SKLENÝ LEKÁR do sada na opravu čelného skla. Bol vytvorený na ľahké vyplnenie bodových prasklín alebo poškodení v podobe pavúka na skle.
Vďaka K2 GLASS DOCTOR sa zbavíte problému odštipovania na skle. sklo spôsobené nárazom kameňa. Živica obsiahnutá v súprave vyplní úlomky na skle a po kontakte so slnečným žiarením zanechá úplne priehľadnú formu.
Súčasťou balenia K2 NUTAčistiaceho prostriedku na sklo a K2 KLINET- odmasťovač.
K2 GLASS DOCTORSúprava na opravu sklenených okien a svetlometov
Použitie masiek K2 GLASS DOCTOR štiepkovanie na skle, vďaka čomu sa stáva neviditeľným a neprekáža pri jazde autom. Znamená to tiež, že triesky nerastú.
Vďaka opravnej sade K2 Glass Doctor Nemusíte sa báť, že vaše auto neprejde technickou kontrolou postriekaním na skle alebo bude potrebné vymeniť celé
Sada obsahuje:
- striekačku;
- pružinu klip;
- prvý klin ;
- druhý klin;
- trubica výplne;
- žiletka;
- nálievkový stojan;
- samolepiace tesnenie;
- list samotvrdnúcej fólie;
- špendlík na čistenie trhliny.
AKO POUŽÍVAŤ:
1. Pomocou špendlíka vyčistite všetky voľné častice skla z úlomkov (diera v trhline spôsobená nárazom). Vyčistite tiež celú oblasť okolo priemeru miesta poškodenia.
2. Samolepiace tesnenie nalepte na sklo v mieste čipu. Za týmto účelom odlepte ochrannú fóliu na jednej strane tesnenia. Nalepte tesnenie tak, aby čip bol v strede otvoru a jazýček smeroval nahor. Pritlačte tesnenie na sklo.
3. Odlepte ochrannú fóliu z hornej časti pečate.
4. Nainštalujte základňu na tesnenie tak, aby sa výstupky prekrývali. Uistite sa, že je pevne pritlačený k tesneniu.
5. Nalejte obsah tuby so živicou do základne cez otvor na vrchu. Nechajte si trochu živice na predposlednú fázu opravy. Utrite prebytočnú živicu a zatvorte nádobu na živicu.
6. Vložte injekčnú striekačku s úplne stlačeným piestom do horného otvoru. Uistite sa, že je správne umiestnená.
7. Odstráňte vzduch zo základne tak, že jednou rukou podržíte valec striekačky a druhou rukou zdvihnete piest striekačky. Zaistite piest zacvaknutím prvého klinu na pružinovú sponu. Uvoľnite a nechajte striekačku 10 minút, aby sa vysal všetok vzduch.
8. Vytiahnite striekačku a nasajte do nej vzduch. Vložte injekčnú striekačku späť a uistite sa, že pevne sedí.
9. Stlačte piest injekčnej striekačky a zaistite ho na druhom kľúči otáčaním piesta proti pružinovej spone. Nechajte striekačku zablokovanú 20 minút. Potom striekačku vytiahnite.
10. Pomocou žiletky odrežte okraj podstavca a odlepte ho od skla. Odstráňte prebytočnú kvapkajúcu živicu zo skla.
11. Opäť naneste jednu alebo niekoľko kvapiek živice na miesto triesky a na toto miesto nalepte priehľadnú vytvrdzovaciu fóliu a vytlačte spod nej vzduchové bubliny.
12. Takto nanesené sklo s K2 Glass Doctor by malo byť vystavené slnečnému žiareniu minimálne 15 minút, aby živica vytvrdla. Keď živica vytvrdne, jemne zoškrabte vytvrdzovací film a prebytočnú živicu žiletkou.
K2 NOTE 770 mlČistič okien
ČISTÍ RÝCHLO A BEZ PRÚDOV
Kvapalina na čistenie automobilových skiel, svetlometov a iných sklenených, plastových a laminovaných povrchov. Bezpečné pre lak. Ľahko odstraňuje nečistoty a prach a zanecháva dokonale čistý povrch bez šmúh. Výborne sa hodí aj na použitie vo vnútri auta, odstraňuje mastnú špinu a zakalenie cigaretového dymu.CHRÁNI PRED PRACHOM
Nanočastice obsiahnuté v tekutej forme na povrch skla ochranná vrstva, ktorá chráni pred opätovným usadzovaním prachu a uľahčuje jeho odstraňovanie a znižuje usádzanie pary na skle.
UĽAHČUJE TEČENIE VODY
Nanočastice vyhladzujú povrch skla, vďaka čomu sa voda nelepí na sklo a steká z neho vo forme malých kvapôčok. To výrazne zvyšuje viditeľnosť počas dažďa a znižuje opotrebovanie líšt stieračov.
Produkt je dostupný v rôznych grafických prevedeniach.
AKO POUŽÍVAŤ:
- Znečistený povrch nastriekajte malým množstvom tekutiny.
- Potom utrite čistou handričkou, kým nebude povrch čistý a lesklý.
Odmasťovací povrch
K2 T6 KLINET je kombinácia rýchlo sa odparujúcich, bezpečných rozpúšťadiel používaných na odmasťovanie a čistenie laku pred aplikáciou voskov, sealantov alebo keramického náteru .
RučiteľUmožňuje lepšie spojenie produktu s povrchom, vďaka čomu vydrží oveľa dlhšie. Dokonale si poradí s odstraňovaním zvyškov leštiacich pást, živice a lepidla po nálepkách. Je úplne bezpečný pre všetky typy farieb, plastové, gumené a sklenené prvky.
AKO POUŽÍVAŤ:
- Nastriekajte na povrch.
- Utrite dosucha mikrovláknom.
Značka | K2 |
Stav | Nové |
Typ | Iné (živice) |
Farba | Bezfarebná |
Účel | Sklo |
Kapacita balenia | 80 ml |
Hmotnosť produktu s obalom | 3 kg |
Katalógové číslo výrobcu | B350 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
- dlhšia doba dodania
Ďakujem.
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac