Bullfrog Agnostico Lotion po holení 150 ml
Kód tovaru: 13179202714
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 39414UNIW
- Typ pleti: Normálna
- Produkt neobsahuje: Hliník, amoniak, farbivá
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Balenie: Fľaška
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Bullfrog Agnostico voda po holení 150 ml
Alkoholická voda po holení podobná tradičnej vode po holení, vyznačujúca sa jedinečnou a legendárnou vôňou anízu Agnostico. Aromatický kokteil s drevitou vôňou charakterizovaný anízom v hornej tóne, kožou a tabakom v stredných tónoch a rumom v spodnej časti. Ľahká a prchavá textúra gélu s intenzívnym osviežujúcim účinkom ho predurčuje na rýchlu masáž po holení, pričom poskytuje povzbudzujúci a pohodlný účinok vďaka upokojujúcim a zmäkčujúcim vlastnostiam alantoínu, pantenolu a extraktu z koreňa rusco.
Najdôležitejšie vlastnosti produktu:
- Hlboko hydratuje, vyživuje a osviežuje pokožku
- Má príjemnú vôňu drevitého anízu
- Vyznačuje sa gélovou, prchavou konzistenciou
- Ľahko sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva do pokožky aj vlasov
- Skvelé pre normálnu pleť
- Výrobca: Bullfrog
- Objem produktu 150 ml
Ako používať: Po holení rozotrite veľkú dávku produktu na pokožku a rýchlo ho vmasírujte. Vhodné pre normálnu pleť.
Zloženie: Aqua (voda), alkohol denat., glycerín, parfum (vôňa), coceth-7, ppg-1-peg-9 lauryl glykol éter, alantoín, pantenol, karnozín, resveratrol, kyselina glycyrrhetinová, extrakt z koreňa Ruscus aculeatus, peg-40 hydrogenovaný ricínový olej, karbomér, tetrahydroxypropyletyléndiamín, linalool, eugenol, geraniol, kumarín
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 39414UNIW |
Typ pleti | Normálna |
Produkt neobsahuje | Hliník, amoniak, farbivá |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Balenie | Fľaška |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac