Allergoff Atopy emulzia do kúpeľa 250 ml, na atopickú dermatitídu
Kód tovaru: 13134391369
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 5904215274070
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,25 kg
- Druh: Emulzia
- Účel: Kúpeľ
- Kožný problém: Atopická dermatitída
- Značka: Allergoff
- Balenie: Tubička
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Prelomová receptúra. Trvalá úľava pre pokožku.
- podporuje obnovu prirodzenej ochrannej vrstvy pokožky
- zmierňuje pocit sucha a svrbenia po kúpaní
- podporuje rozvoj fyziologickej bakteriálnej flóry pokožky, obmedzenie rozvoja patogénnej flóry
Vlastnosti prípravku:
Allergoff® Bariérová emulzia do liečebných kúpeľov sa odporúča na každodenné kúpanie pre ľudí s citlivou, suchou pokožkou a ako doplnok k základnej terapii atopickej dermatitídy (AD), ako aj na zmiernenie príznakov iných dermatóz, ako je seboroická dermatitída a psoriáza.
Emulzia Allergoff® Barrier pre liečebné kúpele je zdravotnícka pomôcka bohatá na zložky, ktoré pokrývajú citlivú pokožku a vytvárajú hydratačnú a premasťujúcu ochrannú bariéru. Výsledný film zmierňuje prejavy spojené s dermatózami rôzneho pôvodu, ako je svrbenie, pálenie a celkový diskomfort.
Alergoff® Bariérová emulzia do liečebných kúpeľov obsahuje len mierne povrchovo aktívne látky, takže nielenže nepoškodzuje prírodné ochranný plášť našej pokožky a vďaka prítomnosti tukových látok (vrátane olejového komplexu Omega plus) podporuje aj jej rekonštrukciu. Použité zložky vytvárajú ochrannú bariéru, vďaka ktorej je pokožka lepšie chránená pred nepriaznivými vplyvmi vonkajších faktorov.
Prelomová receptúra Allergoff® Atopy:
- DEFENSIL ® – PLUS Complex obsahujúci olej zo semien čiernej ríbezle, extrakt zo zeleného kardiospermu, koncentrát slnečnicového oleja, ktorý chráni poškodenú kožnú bariéru, upokojuje pocit podráždenia, suchosti a svrbenia pokožky.
- OMEGA PLUS OLEJOVÝ KOMPLEX Obsahuje blahodárne mastné kyseliny zo slnečnicových semienok, kukurice, sezamu, olivového oleja a makadamiového oleja, ktoré podporujú obnovu prirodzeného ochranného obalu pokožky.
- PREBIOTIKÁ Zložkou je zmes prírodných polysacharidov inulínu a gluko-oligosacharidu, ktoré podporuje rozvoj fyziologickej bakteriálnej flóry pokožky a tým obmedzuje rozvoj patogénnej flóry.
- UREA Intenzívne hydratuje pokožku. Je jednou z hlavných zložiek Natural Moisturizing Factor – NMF (Natural Moisturizing Factor). NMF chráni lipidový obal zodpovedný za správne fungovanie kožnej bariéry.
Výrobok neobsahuje parafín, suroviny na báze ropy, vonné látky, farbivá ani parabény.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 5904215274070 |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,25 kg |
Druh | Emulzia |
Účel | Kúpeľ |
Kožný problém | Atopická dermatitída |
Značka | Allergoff |
Balenie | Tubička |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac